jak pobudzić laktację?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #26416

  sroczka

  Od 2 tygodni piję herbatki laktacyjne, i Hippa i ostatnio z Herbapolu mlekopędną, ale i tak brakuje mi pokarmu na wieczorne karmienie synka. Staram się pic dużo płynów. A poza tym metoda częstego przystawiania malego do piersi u mnie się nie sprawdza, bo jak już sie kończy pokarm, to maly strasznie wierzga nogami i piszczy. Może znacie jakieś sposoby, żebym mogła sama karmić i w końcu zrezygnowała z dokarmiania? Czy spróbować odciągac mleko, czy to cokolwiek moze pomóc? A może odwiedzić poradnię laktacyjną?

  Ela i Adaś 16.08.2003

  #351556

  lea

  Re: jak pobudzić laktację?

  poradnie – nie zaszkodzi.. odciąganie – pomaga w wiekszosci przypadkow, gdy zawodzi cos innego.. i zalezalo bardzo i w koncu przeszlam na laktator, teraz mam znacznie wiecej mleka… dzieckossalo piers, lubilo to, ale chyba za mało efektywnie, z jdnej strony był głodny z drugiej duzo ssal – a i tak widzialam ze nie przyklada sie i ze mleka jest mniej… zaczelam odciagac i efekty spore byly juz po kilku dniach, a juz myslalam ze trace pokarm na amen

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #351557

  kura-domowa

  Re: jak pobudzić laktację?

  Przystawiaj do jednej piersi, a z drugiej w tym samym czasie ściągaj laktatorem… Efekty murowane już po 2-3 dniach. Sprawdzone!!!

  Życzę wytrwałości, zdrowia i pozdrawiam gorąco!

  Agnieszka zHelenąPrzyCycu

  #351558

  dorota27

  Re: jak pobudzić laktację?

  sprobuj mleka sojowego…moje piersi pekalay po nim..lub tez piwo karmi…nie probowalam ale ponoc tez dobre..
  pozd

  dorota i claudia / ur. 29 maja 2003/

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close