jak podajecie GRIPE WATER?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #43068

  justborn

  witam,

  chciałabym ulżyć nieco Kubie w pozbywaniu się gazów (nie ma kolek, ale pierdzi jak stary i denerwuje się przy tym). kupiłam GRIPE WATER, ale na ulotce nie jest napisane jak podawać. wiem, że łyżeczkę 6 razy dziennie, ale nie wiem, czy w jedzeniu czy też samo, czy przed jedzeniem czy po… napiszcie, proszę, jak wy podajecie ten preparat swoim pociechom.

  pozdrawiamy!!!

  iza, paweł i kubuś

  #563676

  mirabelka79

  Re: jak podajecie GRIPE WATER?

  ja dawalam przed cycem lyzeczka. Gosia bardzo to lubila i jak tylko widziala zblizajaca sie lyzeczke to szeroko otwierala dzioba:)

  Ala i Małgosia (16.12.2003)  #563677

  gosiab

  Re: jak podajecie GRIPE WATER?

  Przed jedzeniem, ważne jest aby wynaleźć lyżeczkę która ma 5 ml. Ja zmierzyłam strzykawką. W mniejszych dawkach woda koperkowa czasami poprostu nie działa.

  Gosia i Kubuś 18.11.2003

  #563678

  magdzik

  Re: jak podajecie GRIPE WATER?

  Ja podawałam niezależnie, czy przed czy po posiłki, a podawałam jak mały mial po prostu kolke. Gripe Water nalewałam na łyżeczkę i wlewałam jej zawartość delikatnie do buzi. Nigdy nie zapomne, jak Al cmokał po syropku, tak mu smakował

  Pozdrawiamy,

  Magda i Albercik ur. 8.09.03

  #563679

  lea

  Re: jak podajecie GRIPE WATER?

  Bardzo wazne jest podawanie regularne, co kilka godzin, czyli 5 – 6 razy dzienne – to podstawa. To, czy dziecko wlasnie jadlo jest mniej wazne wg mnie. U nas taki system sie sprawdzal. Nie dawalam na kolke, tylko regularnie – tak poradzil lekarz kolezance i okazalo sie to najlepszą metodą.

  Podawałam.. na wielkiej łyżce stołowej, oczywiscie nie lałam do pełna, ale tak było najwygodniej wlać do ust i nie trzeba bylo podawac pełnej łyżki – z małej łyżeczki, wypełnionej, mateusz potrafił czasami rozlać.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #563680

  anet

  Re: jak podajecie GRIPE WATER?

  odmierzalam strzykawka i tak podawalam, roznie przed i po jedzeniu

  Aneta + Agniesia (7.07.02) + Adrianek(3.01.04)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close