jak rzucić palenie?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #80356

  monikavinga

  Witam wszystkich. niebawem planuję zajść w ciążę. Niestety, od 10 lat palę papierosy, i mam ogromny problem z rzuceniem tego paskudztwa. Myślałam że będzie mi łatwo, bo przez 10 godz. dziennie nie palę ( pracuję z dziećmi) i nawet mi sie nie chce. Niestety gdy wyjdę z pracy dopada mnie niesamowity głód nikotynowy. próbowałam już kilka razy, bez większych sukcesów. To, że za jakiś miesiąc zaczniemy z mężem starania jakoś do mnie chyba jeszcze nie dociera, więc i nie motywuje. Może w chwili kiedy już zaczniemy się starać o dzidziusia będzie to prostsze? Jest tu ktoś komu udało się rzucić fajki zanim zobaczył upragnione dwie kreski? jeśli tak, to proszę o magiczny przepis jak to zrobić.

  #1106389

  natinka

  Re: jak rzucić palenie?

  Najlepiej od szlagu …………… wiem wiem czasem jest cięzko moj mąz tak rzucił i juz 9 miesięcy nie pali :)))

  Nati, Kamilka 05.04.04 i Kacper 25.05.06  #1106390

  motylek

  Re: jak rzucić palenie?

  Popieram Nati. Mój mąż tak rzucił i nie pali już ok. 8 latek. Przestań użalać się nad swymi słabościami i do roboty!!! Bi dzidzia nie lubi fajek. Moja mama paliła jak była w ciąży i jej potem za to podziękowałam – ryczałam do rozpuku a lekarze mówili, że jestem na głodzie nikotynowym!!!!

  Motylek i 05.08.2006

  #1106391

  qr-chuck

  Re: jak rzucić palenie?

  Im szybciej tym lepiej… Po tak długim paleniu jak rzucisz możesz mieć kłopoty z żoładkiem, skoki ciśnienia… Nie jest to wymarzone „tło” do początku ciąży…
  Ja rzuciłam z dnia na dzień – pewnego dnia coś mnie napadło i zaczęłam wąchać moje włosy, ubrania… I stwierdziłam, że… tym którzy koło mnie przechodzą to chyba niedobrze się musi robić, a ja przecież chcę być postrzegana jako dama ;P. Tak się tym nakręciłam, że przestałam palić :DDD. Grunt to odpowiednia wizualizacja :D.
  A mąż pali?

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)

  #1106392

  poldas

  Re: jak rzucić palenie?

  Jezeli chcesz miec dziecko pomysl juz dzis o jego zdrowiu,poczytaj sobie o bezdechu w interku moze to cie zacheci.Moje dziecko zmarlo na bezdech chociaz nie palilam,sa rozne czynniki ale palenie to smierc,nie patrz ze inne palily,patrz na siebie,wiem ze to trudne bo sama kiedys palilam,ale warto.

  izabela

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close