jak smarować?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21916

  czarna1

  jak smarujecie pupki swoim dzieciaczkom? ja uzywam sudocremu i smaruje w zasadzie tylko sam odbyt i jego okolice, ale spotkalam sie tez z tym, ze mamy smaruja pachwinki, posladki…pamietam, ze w szpitalu polozne zwracaly uwage aby nie smarować pachwin….mam na mysli smarowanie profilaktyczne….jesli nie ma zadnych odparzeń…aha i czy przy kazdej zmianie pieluszki smarujecie?

  Magda i Pawełek ur. 29.11.2002

  #300533

  Anonim

  Re: jak smarować?

  smaruję tylko okolice odbytu sudocremem (zazwyczaj przy każdej zmianie pieluszki, ale jak nie mam pod ręką kremu to tragedii z tego nie robię)
  na noc smaruję pachwinki i pod paszkami oliwką

  [i]Ewa i Krzyś (7,5 mies.)  #300534

  wasia

  Re: jak smarować?

  Ja też używam sudocremu, smaruję Oli pupcię całą i czsem pachwinki. Nie za każdym razem, ale jak jest upał i ona się poci to wszędzie tam gdzie uciska pieluszka, no i po każdej kupce i po kąpieli na noc.

  Asia i Ola (ur. 5.02.2003r.)

  #300535

  lea

  Re: jak smarować?

  O rany… to ja jestem jakaś … niesmarująca… niczym medycznym niesmaruję profilaktycznie i miewamy sie bardzo dobrze (nie licze oliwki rzecz jasna i chusteczek do pupy)
  pod pachami próbowalam smarować kiedy było odparzenie po urodzeniu, smarowałam, bo tak mi kazano, a problem sie skonczy kiedy przestałam smarowac, bo tak nakazywał mi rozum (smarowałam 3 masciami na zmiane, pomogła zwykła zasypka)
  sporadycznie uzywam sudokremu na pupkowe zaczerwienienia

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close