jak szybko??

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #57554

  emazur6

  kiedy można po zabiegu wyłyżeczkowania znowu zajść w ciąże ,jak szybko wy po takim zabiegu byłyście w ciąży i czy szybkie zajście w ciąże nie zagraża

  #736633

  tynka

  Re: jak szybko??

  Emazur ilu lekarzy tyle szkół. Mnie jeden powiedziała, że juz po 3 miesiącach można a drugi że musowo 6 trzeba odczekać. Prawda jest taka, że pierwsza @ po zabiegu oznacza że macica jest już gotowa do przyjęcia maleństwa.
  Ja czekam 6 miesięcy obecnie a jest to związane z badaniami jakie mam zlecone.
  Po pierwszej porażce zaszłam w ciąże po 2 miesiącach i znów straciłam dzidzie ale znam też dziewczynę która zaszła w ciąże po 6 tyg od łyżeczkowaniai ma teraz super córę.
  Zależy wszystko od organizmu i Twojej psychiki.

  Pozdrawiam i powodzenia

  tynka + dwa aniołki  #736634

  axyz

  Re: jak szybko??

  Dużo zależy od tego w jakim tygodniu ciąży było poronienie, czy macica oczyściła się sama czy było łyżeczkowanie. Ogólnie to lekarze zalecają 3 m-czną przerwę, bo po dwóch pełnych cyklach zamyka się szyjka macicy. U mnie akurat lekarz zalecił około 6 m-cy przerwy, ale mojego aniołeczka straciłam w 14 tyg. – ponad miesiąc już minął, robię szereg badań i żyję nadzieją….

  Anka

  #736635

  sylwiaaaa

  Re: jak szybko??

  Witaj. Ja stracilam swojego maluszka tydzien temu , uslyszalam od lekarza ze trzeba odczekac conajmniej 3 miesiace.Chodz zaraz po mnie przywieziono dziewczyne i jej lekarz powiedzial ze moze sie starac po 1 okresie o dziecko

  #736636

  monka

  Re: jak szybko??

  Tak , jak dziewczyny piszą, to zależy od wieku ciąży i od przyczyny. Ja po pierwszym poronieniu zaszłam w ciążę w trzecim cyklu, ale znowu ją straciłam, na trzecią lekarz kazał mi czekać rok, ale nie doczekałam, zaszłam po siedmiu miesiącach i jest nagroda.
  Wszystko to sprawa indywidualna, przede wszystkim znajdź lekarza, któremu możesz zaufać, bo gdybym ja słuchała poprzedniego, to co trzy miesiące przeżywałabym tragedię, bo twierdził, że to przypadek.

  Monika i wyczekana Zuzanna (20 sierpnia 2004 r.)

  #736637

  anetkaanetka

  Re: jak szybko??

  Powinno się odczekać pół roku. Ja zaszłam w ciążę po 10 miesiącach od poronienia (miałam łyżeczkowanie). Pozdrawiam

  Aneta i …  #736638

  anetkaanetka

  Re: jak szybko??

  Zgadzam się z Tynką,że dużo zależy od psychiki i od ogólnego stanu zdrowia czy następna ciąża zakończy się powodzeniem czy nie.

  Aneta i …

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close