jak to jest?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #57134

  ahimsa

  jestem po cc. Ile czasu po, można zaczać współzycie? My zaczeliśmy po 2 tyg, ale teraz mam wrażenie, że to wszystko powoli bardzo się goi…Czy ktoś jest po cc i jak to z Wami było? napiszcie!

  #730729

  kika210

  Re: jak to jest?

  Należy normalnie odczekać, najlepiej 6 tygodni jak po zwykłym porodzie. Ja zaczęłam po 4 tygodniach i potem miałam bóle w środku i ogólny dyskomfort więc już na następny raz zaczekaliśmy kilkanaście dni…

  Ada 17m.
  ps.friko.pl

  #730730

  klucha

  Re: jak to jest?

  tak jak napisała kika, trzeba odczekać 6-7 tygodni tak jak po porodzie naturalnym. Po kontrolnej wizycie u lekarza, który oceni stan naszego podwozia na plus :)) mozna zacząć zabawę ;-)))

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)

  #730731

  pacia

  Re: jak to jest?

  Po 4 tyg. po cc byłam na kontroli i dowiedziałam się, że mogę współżyć, nosić, ćwiczyć itp. bo wszystko jest ok. Więc my chulaj dusza. I niestety…. Przez następne tygodnie miałam bóle brzucha, choć myślę, że nie tyle współżycie co to nieszczęsne noszenie (nosidełko, zakupy) było tego powodem. Więc uważaj na siebie i wszystko powolutku i delikatniusio ;)) Spróbować można – jak coś bedzie się dziać, to przystopuj. Mój największy błąd był w tym, że bezkrytycznie zaufałam lekarzowi – brzuch mnie bolał, a ja dalej targałam nosidełko przekonana, że to pewnie zatwrdzenie albo coś w tym stylu. Hmmmmmm, niezły ciapek ze mnie….:))))))

  Pacia z Tosią – 7.06.04r.

  #730732

  lea

  Re: jak to jest?

  Nalezy najpierw isc do lekarza, ktory m. in. zbada macice i szyjke. 2 tygodnie – oj wczesnie zaczeliscie… ale mam nadzieje, ze i tak wszystko dobrze sie u Ciebie goi i wczesny start nie zaszkodzi.

  Lea i Mateuszek

  #730733

  carla27

  Re: jak to jest?

  Mój gin powiedział, że ok 12 tyg po cc goi się rana po łożysku i najzdrowiej właśnie tyle wstrzymać się aby nie prowokować losu i nie dobrowadzić do zakarzenia wewnetrznego. A tak swoją drogą gratuluję formy, z tego co pamietam to 2 tyg. po cc jeszcze nie bardzo mogłam się ruszać, a wy już ….. no no ……

  Marta&Domi 15.03.2004

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close