Jak to jest z tymi Pampersami??

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #24512

  mania

  Mam koleżankę, które ma 5 miesięczną córeczkę i od samego początku pieluch, których dla niej używa to Pampersy. Mam w związku z tym pytanie, bo obserwuję ją a sama niedługo będę mamą. Otóż ta moja koleżanka traktuje Pampersa jak pieluchę tetrową, ledwo ją dziecku założy to po około 15 min sprawdza czy się nie zsikało, jeśli się zsikało to zdejmuje tą pieluchę i zakłada następną. Trochę mnie to dziwi, bo ponoć, Pampersa dziecko może mieć założone jakiś tam czas po zrobieniu siku i pupcia się nie odparzy, bo pieluchy te mają dobrą chłonność. Co innego z tetrą, którą trzeba zmienić bo mokry materiał podrażnia ciałko dziecka. Co wy o tym sądzicie czy też tak postępujecie ze swoimi pociechami?

  Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

  #330001

  efik

  Re: Jak to jest z tymi Pampersami??

  oczywiście że nie! młody ma pampersa teraz hugiesa od karmienia do karmienia czyli jakieś 3 godziny, czasami 4 w dzień a w nocy ma 5 godzin przerwy. Zmieniam po karmieniu lub jeśli wiem że w środku jest duża bomba to wcześiej oczywiście. Nie sprawdzam co chwila co sie tam dzieje majtkach bo chyba bym zbankrutowała:) Jak do tej pory nie byla pupa nai razu odparzona, wiec chyba jest oki

  pozdrawiam efik i Stefek (14 lipca)  #330002

  cszynka

  Re: Jak to jest z tymi Pampersami??

  Oczywiście, że nie trzeba co chwila pampersów sprawdzać. Niemowlę robi często kupkę, to wtedy trzeba wymienić, ale tylko zasikana pieluszka starczy na kilka godzin. Przecież dzieci w jednym pampersie śpia całą noc. Inaczej trzebaby warować przy pieluszce bez przerwy.

  Olcia (06.01.2003)

  #330003

  pati68

  Re: Jak to jest z tymi Pampersami??

  Zmianiałam i nadal zmieniam co 3,4 godziny. Poza tym z poczatku rzeczywiście używałam Pampersów, bo sa naprawdę rewelacyjne, ale teraz kupuję pieluchy różnych firm.

  Mimi

  #330004

  mala103

  Re: Jak to jest z tymi Pampersami??

  My czasami trzymamy na Ali pampersy nawet do 5 godz.a noc to na 100% cała.

  #330005

  olaka

  Re: Jak to jest z tymi Pampersami??

  Ja podobnie jak inne mamy od karmienia do karmienia czyli co ok.3,4 godz. i ani razu pupka nie byla odparzona….

  Ola i mala Ninka ur. 30 maja 2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close