Jak to możliwe że zaszła??????

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8711

  marysia2

  Mam koleżankę która miała 8 inseminacji ponieważ wykryto u niej wrogośc śluzu , mąż miał nasienie jak marzenie a jednak nie zaszła w ciążę dlaczego nikt nie może odpowiedzieć na to pytanie , póżniej postanowiono że będzie in vitro podano trzy sztuki bo tylko tyle wyszło i nic ciąży jak nie było tak nie ma poddała się drugi in vitro ale wykonano ICSI na szczęście zapłodniło się 9 jajeczek podawano trzy razy po trzy sztuki i nic ciąża nie została uzyskana , tragedia kupę kasy wydano noi ile zdrowia , lekarz nagle się obudził że nie były wykonane badania immunologiczne i że to mogło by być przyczyną. Zrobiono badania wyszło że jej organizm odrzuca ciążę traktując jako ciało obce , tak się wkurzyli że dali sobie na jakiś czas spokój noi trzeba było znów uskładać pieniądze. Odczekali rok udało się zebrać kasę i mieli umówić się na wizytę i co???????? nie ma miesiączki , tłumaczyła sobie że to jakieś zaburzenia ale nie! zaszła w ciąże od tak sobie normalnie jak to powinno być , ciąża przebiegała bardzo dobrze , dziecko urodziło się zdrowe. Jak to możliwe oni byli i są w szoku nie mogli uwierzyć i wcale im się nie dziwię , prawdopodobnie to była blokada psychiczna albo coś się pozmieniało w organizmie , CUDA się zdarzaja bo to co im się przytrafiło mozna zaliczyć do cudu. Nie traćcie wiary lekarz to tez człowiek może się pomylić. Oni walczyli o dziecko kilka lat.

  #146075

  nelka

  Re: Jak to możliwe że zaszła??????

  Słyszałam już co najmniej klika podobnych historii. Faktycznie cuda po prostu się zdarzają. Podobno ciągle nie doceniamy wpływu psychiki na organizm.
  Pozdrowienia!  #146076

  michkas

  Re: Jak to możliwe że zaszła??????

  Ja tez doznałam takiego cudu bo jak tu mówić inaczej jesli się miało 2 ciaze pozamaciczne, szykowałam się do invitro zeby ominąc jajowody, czekaliśmy juz tylko na ciotke zeby rozpocząc stymulację. A tu nic w dodatku w 10dc miałam 2 pecherzyki w 20dc nadal niepękniete 2 pecherzyki dostałam luteinę na wchoniecie się tych niepeknietych a w 28dc okazało się ze sa 2 kreski na teście a po tygodniu na usg był juz slad w macicy teraz jestem w 6 tygodniu i czekam na następne usg z bijącym serduszkiem kijanki – dla mnie to cud także werzcie moje drogie ze i dla was się kiedyś los uśmiechnie

  #146077

  alinad

  Re: Jak to możliwe że zaszła??????

  Też miałam taki przypadek. Po odstawieniu Duphastonu niespodziewanie zaszłam w ciążę. Jednak niestety w czwartym tygodniu poroniłam. Prawdopodobnie dlatego, że mąż ma małoruchliwe plemniki. No i mi się czasami zdarza , że pęcheżyki nie chcą pękać. Wszystkim, którym się udało gratuluję. Może ktoś ma dobry sposób na pękanie pęcherzyków.
  Pozdrawiam

  alinad

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close