Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #47788

  elamaminka

  Wiem, że to może banalne pytanie ale jutro idę do szpitala a właściwie nie wiem co tam robia na izbie przyjęć i czego się moge spodziewać. Położna mi tylko kazała powiedzieć, że mam pobolewania i, że jestem po trminie. Ale czy tam ktoś mnie badał bedzie? Jest jakaś procedura ogólna której się trzymaja? Bo ja w sumie skurczy nie mam, tetno dobre i się boję, że zamiast na blok przedporodowy to po takim badaniu mnie wyśla na jakąś patologię.

  #618930

  lea

  Re: Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

  Ja miałam skierowanie od lekarza (tez po terminie).
  Odpowiesz na sporo pytan – np. kiedy mialas pierwszą w zyciu miesiączke. Beda to zapisywac. Takze date pierwszych ruchów dziecka. Powinnas miec ze soba wymagane wyniki badan. Bedziesz sie musiala przebrac.
  Badanie obowiązkowo. Byc moze od razy golenie i lewatywa, zalezy, co zadecyduje lekarz, bo do tego czasu mozesz miec juz akcje porodową. Lekarz na dyzurze moze byc zwolennikiem wywoływania, a moze kazac Ci lezec i czekac w szpitalu… Trudno przewidziec.
  Powodzenia!

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #618931

  izolka

  Re: Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

  Od przyjęcia do szpitala do trafienie na porodówkę jest jeszcze spora droga jak myslę – chociaż w szpitalu gdzie rodziłam nie było czegoś takiego jak „blok przedporodowy”. Na porodówkę przechodziło się dopiero przy rozwarciu na 2 palce i regularnych skurczach. W specjalnym pomieszczeniu na bloku porodowym robiono lewtywę i golenie i dopiero wtedy trafiał człowiek na salę porodową. Przy przyjęciu do szpitala na pewno Cię zbadają, wypełnia się cały plik róznych dokumentów, oświadczeń i to chyba na tyle ….
  Nas przyjmowano 3x, bo 3x leżałam na patologii, a ostatni raz to leżenie zakończyło się urodzeniem naszego skarba. I wspomiamy to bardzo miło.

  Trzymamy kciuki!
  izolka i Filip (25.01.2004)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close