Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

Wiem, że to może banalne pytanie ale jutro idę do szpitala a właściwie nie wiem co tam robia na izbie przyjęć i czego się moge spodziewać. Położna mi tylko kazała powiedzieć, że mam pobolewania i, że jestem po trminie. Ale czy tam ktoś mnie badał bedzie? Jest jakaś procedura ogólna której się trzymaja? Bo ja w sumie skurczy nie mam, tetno dobre i się boję, że zamiast na blok przedporodowy to po takim badaniu mnie wyśla na jakąś patologię.

2 odpowiedzi na pytanie: Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

Ja miałam skierowanie od lekarza (tez po terminie).
Odpowiesz na sporo pytan – np. kiedy mialas pierwszą w zyciu miesiączke. Beda to zapisywac. Takze date pierwszych ruchów dziecka. Powinnas miec ze soba wymagane wyniki badan. Bedziesz sie musiala przebrac.
Badanie obowiązkowo. Byc moze od razy golenie i lewatywa, zalezy, co zadecyduje lekarz, bo do tego czasu mozesz miec juz akcje porodową. Lekarz na dyzurze moze byc zwolennikiem wywoływania, a moze kazac Ci lezec i czekac w szpitalu… Trudno przewidziec.
Powodzenia!

Lea i Mateuszek (14.03.03)

izolka Dodane ponad rok temu,

Re: Jak wygląda przyjęcie do szpitala?

Od przyjęcia do szpitala do trafienie na porodówkę jest jeszcze spora droga jak myslę – chociaż w szpitalu gdzie rodziłam nie było czegoś takiego jak “blok przedporodowy”. Na porodówkę przechodziło się dopiero przy rozwarciu na 2 palce i regularnych skurczach. W specjalnym pomieszczeniu na bloku porodowym robiono lewtywę i golenie i dopiero wtedy trafiał człowiek na salę porodową. Przy przyjęciu do szpitala na pewno Cię zbadają, wypełnia się cały plik róznych dokumentów, oświadczeń i to chyba na tyle ….
Nas przyjmowano 3x, bo 3x leżałam na patologii, a ostatni raz to leżenie zakończyło się urodzeniem naszego skarba. I wspomiamy to bardzo miło.

Trzymamy kciuki!
izolka i Filip (25.01.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jak wygląda przyjęcie do szpitala??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
NOCNIK -nauka
Jak rozstac sie z pielucha [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] http://www.rodziceonline.pl/apps/rodzice/a/tekst.jsp?place=bizz_rodzice_main_dziecko&news_cat_id=182&news_id=4588 [b]BUZIACZKI[/b] [img]http://foto.onet.pl/upload/29/53/_250183_n.jpg[/img][b]Jagoda01.08.03[/b]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
jak wstawic adres do przegladarki
Jak wstawic adres prywatnej stronki do przegladarek aby inni mogli na nia natrafic ???Czyli jak wpisze w wyszukiwarce np obuwie , to jak zrobic aby pokazal sie takze adres stronki
Czytaj dalej