Jak wygladaja próby przekręcania się na brzuszek??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #44916

  asia80

  No właśnie – jak wyglądają próby przekręcania się na brzuszek przez 3 i pół miesięczniaka. Wiem, że to za wcześnie, ale od dwóch dni Oliwierek próbuje lub…. Sama nie wiem, jak go coś zainteresuje zza główki to przekręca się tak mocno główką (bokiem do tyłu jakby) i ciągnie za sobą resztę ciałka (pupę trzeba mu popchnąć bo za ciężka). Jak już leży na brzuszku to widać, że właśnie o to mu chodziło. Niepokoi mnie jednak to, że robi jakby słynny niepokojący wszystkie mamy rogalik! A może wszystkie dzieciaczki tak zaczynają próby przekręcania się? Napiszcie jak to było/jest u Was!!!!!!!!
  A do tego grzecznutki Oliwierek stał się diabełkiem wcielonym: wrzeszczy aż się krztusi jak chce coś wymusić – najczęściej pionową pozycję. No i jest strasznym marudą. Wciąga piąstki i ewentualnie jak się nawinie cokolwiek innego. Ślini się. Jak jest głodny to musi dostać natychmiast, a jak nie to ryk jest niedouspokojenia. No i wtedy oczywiście też się krztusi, zachłystuje – przy kolejnych próbach podania melczka – no bo takiemu krzyczącemu to wiadomo. No, ale najlepiej jego płacz moża ukoić podaniem buli (ściagam moje mleko). Nie jest głodny bo nie zjada więcej (nie chce) Co Wy na to wszystko???

  Asia i Oliwierek 14.01.2004 r

  #584365

  karolka

  Re: Jak wygladaja próby przekręcania się na brzuszek??

  Iza przekręciła się pierwszy raz na brzuch jak miała niecałe 4,5 miesiaca. Jej próby wyglądały podobnie. A od prób do efektu trochę czasu mija. Po drodze jeszcze może sie kulac na boczki.

  A potem już poszło – położona na plecach natychmiast przekręcała się na brzuch;-)

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #584366

  anet

  Re: Jak wygladaja próby przekręcania się na brzuszek??

  wiesz ze u nas identyko
  dzis ide do rehabilitanta wiec zapytam jeszcze co sadzi na ten temat i napisze (pewnie szybkiego sms cobys znowu sie nie zamartwiala!!!!!!!!)

  Aneta + Agniesia (7.07.02) + Adrianek(3.01.04)

  #584367

  aborka

  Re: Jak wygladaja próby przekręcania się na brzuszek??

  tez mi sie wydae ze to próba. moj mały właciwie krótko próbował. ja sama codziennie ćwiczyłam z nim przewracanie. prowadziłam za bioredka lub rączke. potem tylko tę rączke podawałem i on sam ciagna. teraz własnie to robi i widze ze najpier idą nogi do góry i na bok – przekreca sie na boczek za tymi nogami. i wtedy robi taki rogalik i sie przekreca. spowrotem jeszcze nie umie

  AniaB i Bartus 13-12-2003

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close