Jaka dieta dla mlodej matki

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #15036

  olaka

  Zastanawiam sie jaka powinnam prowadzic diete po urodzeniu dziecka, zeby w jak najwiekszym stopniu uniknac kolek itd. Czy ktoras z was znalazla jakas stronke na ten temat?

  Ola K. (termin 11.06.2003)

  #221490

  mysia2

  Re: Jaka dieta dla mlodej matki

  Wejdź sobie na stronkę:

  I tam w dziale chyba „Masz dziecko” jest coś na ten temat. Ale nie zaglądałam tam bo dziś akurat nie mam czasu. Przeleciałam tylko po tytułach.

  Mycha i Fasolko – bo płeć nieznana (13.09.-17.09.)  #221491

  lea

  Re: Jaka dieta dla mlodej matki

  Powiem Ci, ze młode mamy same nie wiedzą co jeść, a już najglupiej fdpradzają lekarze. W moim szpitalu każda położna miała inne zdanie, a kobiety jadły dosłownie wszystko! Byłam przerażona: pączki, soki pomarańczowe, czekolada… Biedne dzieci… Podobno uczulenia i kolki pojawiają się ok. 1 miesiąca życia i pzedtem nikt nie wie, czego się jeśc nie powinno… Każda mama ma inną dietę, dzieci bywają uczulone na rózne produkty, np. jedna mama na forum musi jeść dużo jabłek, a inna nie może ich jeść… Ja próbuję delikatnie, ale i tak mam wyrzuty, ze jem za wiele… Generalnie nie jem nic smażonego, nic ciężkiego, wiatropędnego, strączkowego, kapusty, cebuli, cytrusów, słodyczy (jem ciasto drożdżowe tylko i dźem ale nie z każdych owoców), wiele mam nie je nabiału lub ostrożnie go dawkuje. Polecane są kasze, ryż, białe mieso.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close