jaka dieta karmiącej matki

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #12322

  Anonim

  Bardzo proszę o informacje na temat diety mamy, która karmi piersią swoje maleństwo. Mam miesięcznego synka, czasem pokazują się mu małe krostki na twarzy. Staram się nie jeść słodyczy, unikam dużych ilości mleka, nie jem surowych warzyw i owoców a mimo to Jakubek ma krostki, a także gazy w brzuszku, i luźne stolce. Czy to normalne, czy też mojej diecie coś brakuje? Proszę o pomoc.
  Krysia i Jakubek

  #190070

  ania-p

  Re: jaka dieta karmiącej matki

  Witam
  Jestem mamą prawie 5 miesięcznej córki i do niedawna też zachowywałam ścisłą dietę (karmię ją tylko piersią). Niestety, żeby dzidzia nie miała kolki (albo mniej nasiloną) i uczulenia musiałam zrezygnować z bardzo wielu rzeczy: mleka i nabiału (Marta dostawała krostek szczególnie po żółtym serze), czekolady, owoców cytrusowych, orzechów, wszystkiego, co ma gluten, kapusty, cebuli, ogórków kwaszonych, warzyw strączkowych. Chyba to wszystko. Niestety czasem to nic nie pomagało i trzeba było dzidzię nosić, bo bardzo płakała. Ale uczulenia nie miała. Na koniec muszę Cię pocieszyć, że wszystkie lub prawie wszystkie dolegliwości mijają ok. 3 miesiąca. Teraz mogę już jeść prawie wszystko- tylko z umiarem. No może ze słodyczy jeszcze zrezygnowałam, ale to lepiej dla figury. Pozdrawiam i życzę wiele radości z synka.
  Ania (i Martusia)  #190071

  Anonim

  Re: jaka dieta karmiącej matki

  Dziękuje za radę i wsparcie, ja też zrezygnowałam z wielu produktów a Jakubek ma uczulenie. Pewnie to tak bedzie do trzeciego miesiaca miejmy nadzieje, że nie dłużej. Dziękuje i pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close