Jaki fotelik?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #12432

  asia-w

  Dziewczyny, czeka mnie zakup fotelika do samochodu (Mati ma już ponad 9 kg i w starym już się nie mieści) i mam kilka pytań. Jakie polecacie i na co zwrócić uwagę przy zakupie?
  Asia i Mati (7.05.2002)

  #191637

  o-d

  Re: Jaki fotelik?

  Ja polecam Play, choć nieco ciężko się go montuje, ale jeżeli nie będzie przekładany z samochodu do samochodu to jest toj ednorazowy wysiłek. Już nie pamiętam, jak się nazywa dokładnie, ale to jest taki od 0 do 25 kg (największy tej firmy) – bardzo wygodny dla dziecka, trwały i solidny i na dość długo powinien wystarczyć. Gdy dziecko z niego wyrośnie wystarczy już kupić siedzisko, a nie kolejny fotelik.

  Mieliśmy też MaxiCosi Priori – też bardzo fajny i wygodny, ale on jest do 18 kg, więc gdy dziecko z niego wyrośnie – jest jeszcze za małe na siedzisko i trzeba kupić kolejny fotelik, który w efekcie przeobraża się w siedzisko.

  Zależy też, jaki masz samochód. My mamy opla i opel ma swoje foteliki – zwłaszcza jeden nam się podobał, ale są raczej drogie. Podobno fajne foteliki ma też Renault.

  Pozdrawiam,

  Ola i maluchy: Staś (9.12.98), Tadzio (15.01.01) i Basia (11.01.03)  #191638

  Anonim

  Re: Jaki fotelik?

  A ja polecam Bebe Confort Iseos. Płynna regulacja szerokości fotelika, praktyczne uchwyty na szelki. I mięciutki (bez porównania np. z chicco!)

  Kaśka z Natalką (10,5 miesiąca)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close