Jaki najmniejszy rozmiar buta?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #76533

  kra

  Marcelek od jakichś 2 tygodni rwie się do chodzenia (oczywiście trzymany za ręce). Początkowo mu na to nie pozwalałam, bo bardzo mi zależy, żeby raczkował, ale on raczkować nie chce i potrafi tak długo się awanturować, aż ustąpię. No i tu problem: w domu nie mamy dywanów. W skarpetkach, nawet antypoślizgowych ślizga się i boję się, żeby mu rąk nie powykręcać… A najmniejsze buty (takie do chodzenia, a nie miękkie do ozdoby) jakie widziałam w sklepie, to są 18-tki – duuuużo za duże. Przydałyby się jakieś 16-tki, ale czy coś takiego w ogóle produkują?


  Kra+Wiktorek(2.4l)+Marcelek(7.5m)

  #1016084

  erica

  Re: Jaki najmniejszy rozmiar buta?

  TAK, ale nie w sklepie na półce z butami, tylko z ciouszkami w takich plastikowych pudełeczkach – Daw miał pierwsze adidaski właśnie takie. Na pewno są w sklepach smyk i dino. Ja kupowałąm też w hurtowni.

  erica i Dawcio 15.10.04  #1016085

  kra

  Re: Jaki najmniejszy rozmiar buta?

  I one nei są takie „miękkie”? Nadają się do chodzenia? Bo wszystkie, któe widziałam w pudełeczkach przypominały bardziej kapcie…

  A swoją drogą: coś mi nie tak wskoczyło – miałąm tego posta napisać na „kiedy dziecko…”. Przekopiuje go tam. Trudno – zdubluje się.


  Kra+Wiktorek(2.4l)+Marcelek(7.5m)

  #1016086

  nastka

  Re: Jaki najmniejszy rozmiar buta?

  witaj moje dziecko chodzi juz od 10 go miesiaca zycia. Mam panele w domu i płytki maly chodzil i do tej pory chodzi w skarpetkach. ądaniem znajomego ortopedy chodzenie boso jest zdrowe i pomaga przy nauce chodzenia bo dziecko czuje sie pewnie bolepiej czuje podłoze bosa stopa nie w buciku. a jesli juz to butki postepu beda chyba własciwe sa wysokie do kostki i ze skóry. sa na allegro i w sklepach smyk i bozmiary tez napewno znajdziesz

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close