Forum: Polecam

Jaki termometr wybrać?

Jestem na kupnie termometru elektronicznego, takiego który daje wynik po 1 lub 2 sekundach. Ale nie bardzo wiem na jaką firmę się zdecydować i w ogóle w jakich one są cenach. Ostatnio widziałam reklamę w DZIECKU firmy DKKmed w cenie 129zł modelu CT-30DX. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą ofertą i ewentualnie co można innego polecić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

6 odpowiedzi na pytanie: Jaki termometr wybrać?

joanka-b Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

Ja mam ten termometr i już go kilka razy na tych stronach polecałam. Jest fantastyczny! Przysłali mi go w ciągu tygodnia, działa błyskawicznie, nie psuje się wcale. Widziałam już go zresztą w sklepach (Małe Dziecko na Jagiellońskiej i Smyk na Kruczej, ale tam jest drożdzy, ok.150 pln). Radzę od razu też kupić z 2 opakowania kapturków zapasowaych, bo potem jest problem żeby dostać je gdziekolwiek, a te od Brauna nie pasują.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania – zapraszam.
Pozdrawiam

Asia z Zuzią (18.11.2002)

pam-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

ja kupiłam elektroniczny termoment za 20 zł w aptece, sama miałam zamiar kupić te jednosekudowe ale 150 czy 200 zł to lekka przesada. Ten jest doustno-pachwowo-doodbytni9czy , daje rezultat po 20 sek i jestem z niego zadowolona póki co sama, a mała napewno też nie będzie się skarżyć, zapodam na chwil do pupci i już, jak bedzie temperatura to nabije przecież odrazu.

Pam & Karolcia 7-12-2003

ellenka25 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

też kupiłam ten najzwyklejszy elektroniczny i jestem z niego zadowolona i oby jak najrzadziej był potrzebny

ellenka25 z Natalią Pyzią 2.06.2003

pam-24 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

POPIERAM!!!!

Pam & Karolcia 7-12-2003

mar7 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

Te kapturki można kupić w sklepie internetowym na stronie dystrybutora: [Zobacz stronę]. Kosztują 11-13 zł/20 szt w zależności od modelu termometru.
Marek i Zosia (30.03.03)

mar7 Dodane ponad rok temu,

Re: Jaki termometr wybrać?

Miałem podobny dylemat, w końcu wybrałem termometr douszny i sobie chwalę. Przede wszystkim można nim zmierzyć dziecku temperaturę nie przerywając mu snu, nie tarmosząc i nie rozbierając. Poza tym utrzymanie wiercącego i rzucającego się dziecka nawet przez 20 sekund może być jednak problemem.
Również życzę aby termometr (obojętnie, który wybierzesz) nie był wcale potrzebny 🙂
Marek i Zosia (30.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Jaki termometr wybrać??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Jakie macie nastawienie...
do innych ludzi? Bo ja przeważnie bardzo przyjacielskie i później "dostaję po kulasach", kiedy okazuje się, ze osoba, którą poznałam jest niekoniecznie sympatyczna i bezinteresowna. Ja staram się być pomocna, przyjacielska, dlatego
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
faceci do dzieła
Minionej soboty zostałem szczęśliwym ojcem, ojcem który dzięki zrządzeniu losu uczestniczył w porodzie. Jestem typowym "facetem twardzielem", który mdleje na widok skaleczonego palca , czy też robionego zastrzyku. W związku
Czytaj dalej