Jakie mleczko sztuczne??

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #65126

  Anonim

  Jesli mialabym wybrac mleko modyfikowane dla malenstwa (pierwsze) to Waszym zdaniem ktore jest najlepsze??Dzieki za porade.

  #828079

  agamonia

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  Nie wiem jakie najlepsze, ale ja dokarmiam córeczkę Nanem. Lekarz zalecił Bebiko lub Nan. Ponieważ w szpitalu po porodzie dzieci dokarmiali Bebikiem, a Kamila kilka razy zwymiotowała wybrałam Nan. Był to wybór na tyle celny, że nie ma po nim żadnych wysypek, nie wymiotuje. Z tego jednak co wiem, może okazać się, ze mleko będzie trzeba zmienić kilka razy nim celnie wybierze się pasujace dziecku. Koleżanka trafiła dopiero za czwartym razem (karmi Bebilonem).
  Pozdrawiam Agnieszka i Kamila (12.01.2005)  #828080

  elzbieta

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  Ja daje Nan 1 ale nie ten H-hypoalergiczny tylko zwykły. Mały dobrze je toleruje.

  Pozdrawiam Ela i Tymcio (09.09.04.)

  #828081

  porky

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  Polecam NAN, zarówno ten zwykły jak i HA, odradzam Bebiko (bolący brzuszek, kłopoty z kupencją) ;))

  Pozdrawiam

  #828082

  suzzie

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  Wybór mleka modyfikowanego należy uzgodnić z pediatrą…..może zalecić np. mieszankę mlekozastępczą jeśli jest podejrzenie alergi zamiast zwykłego mleka mod.

  Najlepszy i w miarę przystępnej cenie jest bebilon – zawiera prebiotyki. Super jest też Enfamil premium – tylko w aptekach; ale kosztuje już więcej

  Michał (11.08.2004)

  #828083

  mamaala

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  nie wiem jaki jest najlepsze bo nie mam porównania, ale moje dziecko całe swoje życie piło Bebilon i na szczęście nie mieliśmy żadnych problemów z kupkami, brzuszkiem i alergiami

  Aga i Ala (10.02.2003)  #828084

  ahimsa

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  My wybraliśmy Bebion. Jako jedyne na rynku ma prebiotyki, a teraz fajne, wygodne opakoanie, łatwo można odmierzyć mleko, bo ma taki cyngwajs w środku ułatwiający to;) Bardzo je sobie chwalę. I ma dobry smak.

  #828085

  Anonim

  Re: Jakie mleczko sztuczne??

  U nas sprawdziło się Bebiko, uważam że to bardzo fajne mleczko i niedrogie. Moje dziecko niealergiczne, żywieniowo bezproblemowe więc nie musielismy wybierać długo. Kupiłam takie jakim Nina była dokarmiana jako noworodek w szpitalu, mimo że karmić sztucznym zaczęłam dopiero jak miała 2 mies.- tak mi lekarz poradził. Acha, moja mama próbowała dać małej Humanę bo to podobno takie świetne mleko itd. – Nina bardzo po niej ulewała.

  Monika & Nina 19.11.2003

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close