jakośc nasienia

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #85169

  bozenkak

  Hej dziewczyny!
  Mam pytanie: co może jakoś tak naturalnie poprawic wyniki plemniczków? Wiem, że selen i cynk ale może jest coś jeszcze, co mogłabym kupic mojemu mężowi?
  Dziękuję i życzę wszystkim powodzenia w staraniach.

  Bo i Krzyś 02.05.2004

  #1282044

  anna258

  Re: jakośc nasienia

  Hej! ja kupiłam mężowi salfazin-100tabl. 25zł. Wpływa to na jakość plemników i nawet ,,prędkość”. Bierze 1 tabl. dziennie. Poza tym jest tam skład dosyć bogaty w witaminy.My się staramy 9 cykl a salfazin bierze od 2 mies. tylko czasem mu się zapomni…ale tacy są faceci he he. Mam nadzieje, że w niedługim czasie przyniesie to efekty…
  Ania. Pozdrawiam!  #1282045

  kasiejka

  Re: jakośc nasienia

  maca(maka czyt.) z apteki internetowej vilcacory- cała kuracja na niepłodność oczyszczanie+ kuracja to ważne(po prostu na poprawę nasienia)od wieków stosuje się to to i działa czasem cuda. Poprawa nasienia bywa ogromna- niestety lekarz sam mi powiedział że on są dobrzy w farmakologii syntetycznej a na leczeniu ziołami tak się nie znają ale popiera. My właśnie kupujemy tę no dość drogą kurację ok 200 ileś złotych bo u nas 21 miesiecy starań za nami no i nasienie słabe a ja jestem już u kresu sił. Ale w tylu miejscach kobiety, małżeństwa potwierdzały, że to działa, że są po mace ciąże, że nasienie poprawia sie po ok. 3 miesiącach lub dłużej czasem o ponad 100% no i libido znacznie wzrasta, za granicą stosuje sie macę zamiast viagry. Ziele to wykorzystywane jest wszechstronnie nawet na różne choroby także na wspomaganie leczenia osób chorych na aids w szpitalach ale chyba bardziej za granicą to już weszło. Maca ma też zdolność pomagania w odhcudzaniu które przy nadwadze jest nierozerwalnie związane z poprawą płodności. Tłuszcz przy odpowiednim wspomaganiu ćwiczeniami zamienia się w tkankę mięśniową. Moi przyjaciele chyba właśnie po 3 miesięcy leczenia macą choć i salfazinem lub androvitem doczekali się dziecka mimo werdyktu lekarza 3 miesiace wczesniej że tylko inseminacja da pewnie efekt.Polecam jak nic.W aptekach są dostępne za około 70 zł tabletki z macy to nie do końca ten sam efekt- tak mocny ale też pomaga.K.

  #1282046

  kaja26

  Re: jakośc nasienia

  wiele lekarzy nie wierzy w działanie witaminek, u nas nie działają ale zaszkodzić nie zaszkodzą…
  jedyne co podobnoż jest potwierdzone jeżeli chodzi o pozytywny wpływ to l-karnityna (ruch plemników)

  #1282047

  marita77

  Re: jakośc nasienia

  Hej my z mężem jak tylko zobaczylismy wyniki z nasienia (słaba ruchliwość plemników) to pokusiliśmy się na zakup salfazin. Mąż bierze je od ponad 3 m-cy. Robiliśmy ponownie badanie i jest poprawa. Właśnie dzisiaj czeka nas zakup kolejnego opakowania. I po cichaczu liczymy ,że może coś z tego wyjdzie. Jestem świeżo po HSG (3 dni) i mam drożne jajowody ale długie i kręte. Gin powiedział żeby działać. Poprawa nasienia jest więc może w końcu się uda. Staramy się o dzidziusia od 2 lat.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close