Je tylko podczas snu…Pomocy!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #49332

  iwka25

  Moja córka Olunia ma 5 miesięcy… Mniej więcej od miesiąca Ola pije mleko,zupki,soczki, a nawet herbatkę tylko przez sen… Nie chce również jeść łyżeczką… Gdy tylko próbuje dać jej cokolwiek zaciska buzię i płacze…Na wadze przybiera prawidłowo, ale martwi mnie to, ponieważ potrafi nie jeść do 8 godzin… O jedzenie się nie upomina (nie płacze)…Proszę napiszcie czy ktoś z Was ma lub miał podobny problem…

  Iwona

  Edited by iwka25 on 2004/07/03 18:01.

  #636113

  gosiag

  Re: Je tylko podczas snu…Pomocy!!!

  Skąd ja to znam… ;o)
  Moja Julka – starsza córka robiła identycznie! A ja od zmysłów odchodziłam! Najpierw było usypianie dziecka a potem karmienie przez sen… ile stresów i nerwów… ‚pocieszę’ cię, że u nas to trwało jakieś 2-3 miesiące… Młoda jakby się zaparła i całymi dniami mogłaby nie jeść… i tak jak u Ciebie – prawidłowo przybierała na wadze! Teraz jest dużą dziewczynką jak na swoje 2 lata z miesiącami! Będzie dobrze! Nawet nie zauważysz kiedy dziecko zacznie się domagać jedzenia!
  Acha! Ja w tym czasie szczegółowo zapisywałam ile Mała zjadła…. i zdręczałam się tymi zapiskami! Totalna bzdura – nie rób tak przypadkiem… No i mów o tym lekarzowi – zobaczysz co poradzi!
  Pozdrawiam i życzę … apetytu!

  Gosia + Julka (02.02.02) + Marysia (04.05.04)  #636114

  iwka25

  Re: Je tylko podczas snu…Pomocy!!!

  Na razie lekarz zmienil mleko na troszke lepsze w smaku, ale to nic nie dalo.Dla pewnosci zrobilam Oli badanie moczu w poniedzialek wynik- mam nadzieje ze nie ma zadnej infekcji. Dzieki za pocieszenie i pozdrawiam.

  Iwona

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close