jednodniowy okres? czy to mozliwe?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #10726

  zuzanna

  Wczoraj ok 23 dostałam okres (a tak chciałam go nie mieć)
  w nocy miałam piekielne wymioty, jakieś zatrucie (ananas z puszki) i wiadomo silne skurcze brzuszka i okres obfity, a dziś…………….okres wygląda jakby już sie kończył, prawie go nie ma.
  Co mam o tym mysleć. Czy powinnam się niepokoić i iść do lekarza? Czy takie rzeczy sie poprostu zdarzają tylko mi nigdy wczesniej się nie zdarzyło i przejść do porządku dziennego?
  zawsze miałam 5-6 dniowy i dość obfity, a teraz jeden dzień i bolesny.

  Zuzanna (starająca się o Dziecko)

  #171804

  ave

  Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

  Lepiej iść do lekarza bo jeżeli jesteś w ciąży to takie krwawienie jest niebezpieczne.

  ave (termin 10 lipiec)  #171805

  cindy

  Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

  witaj!!! Ja juz miewałam takie dziwne jednodniowe miesiączki, albo pierwszy dzień obfity, a nastepnego dnia prawie nic. Ale zgadzam sie z moja poprzedniczką, że lepiej iść do lekarza upewnic sie , że wszystko jest w porządku.

  SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

  #171806

  heksa

  Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

  Jakiekolwiek krwawnienie z bolem powinnas skonsultowac z lekarzem. Czasami jednak lekkie jednodniowe krwawnienie/plamienie moze wystapic 7-10 dni po zaplodnieniu i jest to normale. Jest to krawnienie implantacyjne. Zarodek wczepia sie w macice i czasami uroni troche krwi. Mnie sie to zdarzylo krotko przed terminem oczekiwanego okresu, jednak nie pomylilam tego krwawienia z miesiaczka. To jest jakby innego rodzaju krew, bardziej brazowa niz czerwona. No i w o wiele mniejszych ilosciach. Powodzenia w staraniach! ; )

  Luiza
  EDD 6/16/2003

  #171807

  kinga25

  Re: jednodniowy okres? czy to mozliwe?

  Ja miałam taki przypadek: dokładnie 28 dnia cyklu tak jak się spodziewałam miesiączki dostałam plamienia, od samego rana do wieczora, a nazajutrz nic nie było – ani kropelki.( Ale te plamienia nie były obfite, raczej bym powiedziała, że były to upławy.) No i byłam w ciąży.
  Pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close