jedziemy do Rabki !!!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #89257

  gosiek

  udało mi się wybłagać termin pobytu Tamki w szpitalu w Rabce z moim urlopem !!! 🙂 bardzo się cieszę, i już 15.07 jedziemy na tydzień, na wszelkiej maści badania diagnostyczne i leczenie. Mam nadzieję, że tam nam pomogą, że uda nam się zapanować nad chorobą. Od soboty musiałam odstawić wszystkie leki, żeby Tamka była „czysta” przed badaniami i niestety już wczoraj musiałam jej robić inhalację, zaczął się suchy kaszel- ufff pomogło. Lekarka powiedziała, że inhalacja z samego berodualu z solą fizjologiczną nie zamaskuje choroby, i w razie czego mogę zrobić doraźną inhalację. Trochę się boję, żeby Tamka niczego nie złapała w tym tygodniu, bez leków jest teraz bardziej narażona na infekcje..

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.

  #1457383

  klucha

  Re: jedziemy do Rabki !!!

  napisz jak wrócicie, powodzenia


  Izka i…  #1457384

  gosiek

  Re: jedziemy do Rabki !!!

  pewnie 🙂 Tamka już nie może się doczekać, tym bardziej, że będziemy mogły wychodzić na spacery ze szpitala, więc to nie tylko badania i cztery ściany salki….Zastanawiam się, czy nie zostać z nią później jeszcze kilka dni, gdzieś na kwaterach, dla tego klimatu- ponoć bardzo zdrowotnego..

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.

  #1457385

  klucha

  Re: jedziemy do Rabki !!!

  powiem Ci że jak my rok temu byliśmy w Karpaczu na wczasach, zresztą tam też jest centrum pulmonologii dziecięcej to Zu i maż czuli się świetnie!!!! Bez wziewów weszli o własnych nogach na śnieżkę 🙂


  Izka i…

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close