Jelitówka ??!!!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #101103

    fresz

    ile razy juz ją miały wasze dzieciaczki ??? Bo moje to chyba mają pecha…

    Kuba wiem 7 lat, nie pamiętam ile razy w zyciu juz ją miał, ale ostatnio w grudniu, potem w maju i chyba znowu teraz, bo dzisiaj w nocy, wymioty, starszne rozwolnienie. W sumie teraz już nie jest tak zle, coś nie co zjadł, wypił ładnie smectę i orsalit, pojadł chrupek i jak narazie załatwił się raz ale za to sama wodą !!!!!

    a Marcel ( biora pod uwagę, że jest bardzo wrażliwy na wszystko ), to jelitówkę miał w wieku 7 m-cy, potem rota w wieku 2 lat, no i standardowo razem z bratem jelitówke w grudniu 2008, potem w maju tego roku. Wywiozłam go dziaisj do dziadków żeby nie złapał tego świństwa od brata, niestety wieczorem musze go oebrać. Mam nadzieje, że się uchowa, bo mam dosyć tych jelitówe.

    A jak często miały wasze dzieciaki ??? Wiem, ze jak jest epidemia to wszyscy lecą, tak było z nami : w grudniu złapały od kuzyna i wtedy chorowaliśmy cała rodzina, a w maju epidemia szalała w przedszkolu, jednak i tak mi się wydaje, ze to chyba za często ich dopada ??? Jak myślicie ???

    #2754978

    aska27

    Moi średnio co pół roku łapią jelitówke , ostatnio mieliśmy rota w duecie w styczniu . Na razie spokój , ale żeby nie zapeszyć puk , puk w niemalowane 😉

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close