Jestem w dołku

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7605

  Anonim

  Szukam kontaktu z dziewczynami leczącymi się w NOVUM. Jakie macie zdanie o lekarzach. Mam 32 lata leczę się 3 lata i nie widać efektu. Jestem po 3 punkcjach (1 na gonalu-f , 2 na własnym cyklu ).Mój problem to nie zapładniające się komórki jajowe. Czy ktoś ma podobne problemy?

  #135255

  ana

  Re: Jestem w dołku

  Wejdź sobie na forum gazety to spotkasz dużo dziewczyn z Novum.
  Jak to niezapładniające się komórki ??
  A robiłaś ICSI ??  #135256

  olivia

  Re: Jestem w dołku

  Cześć ! jeżeli zamierzasz podjąć leczenie w Novum to dobrze trafisz. Po Twoim opisie nie sądzę żeby leczenie przebiegałao w Novum. Jeżeli komórka w normalnym IVF się nie zapładnia to musicie zdecydować się na ICSI, z resztą lekarz na pewno zaproponuje odpowiednie leczenie. Nie ma na co czekać jak tylko masz takie możliwości to nie zastanawiaj się i maszeruj do NOvum.
  Powodzenia i żadnych tam dołków , grunt to sie nie poddawać :-)))

  #135257

  aga10

  Re: Jestem w dołku

  Cześc, ja leczę się w Novum, jestem po 4 IVF (w tym 2 ICSI). Nie mieliśmy co prawda problemów z „niezapładnaijącymi się” czy nie rozwijającymi się komórkami, ale jeśli chcesz pogadać to napisz – tutaj prywatnie (jeśli już odkryłaś takie możliwości) lub na adres [email]agramav@poczta.gazeta.pl[/email].
  Znajdziesz również wiele osób o podobnych problemach na forum bociana – adres: www. nasz-bocian.pl, które powstało z inicjatywy nas – tzn. tych, którzy poznali się właśnie dzięki forum borykając się z takimi samymi problemami. Pozdrawiam.

  #135258

  olah

  Re: Jestem w dołku

  Wiola, napisz coś więcej.
  Ja miałam takie IVF w październiku. Miałam piekne jajeczka (18szt.) nasienie męża o.k. „bez zarzutu” (cytuję lekarza) i w pierwszych dniach 0 zarodków, dopiero w 6 dniu wytworzył się jeden. Nie trudno się domyśleć, że moje „in vitro” skończyło się fiaskiem 🙁
  Co na ten temat mówili Ci lekarze, czy wysuwali jakieś wnioski, dlaczego tak się dzieje? Napisz dlaczego miałaś IVF? U mnie to jest tzw. niepłodność idiopatyczna (nikt nie wie dlaczego, bo wszystko jest niby o.k.).

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close