jestem zrozpaczona

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #13356

  veraprima

  czy kóraś z dziewczyn jest z warszawy, czy któraś słyszała o lekarzu o nazwisku Osóbka – Murawski, nie wiem gdzie przyjmuje, podobno jest świetnym ultrasonografem prosze o pomoc

  #203315

  z-kasia1

  Re: jestem zrozpaczona

  Ja słyszałam o takim lekarzu ale też od dziewczyn z forum. Magda, ktoś o nim pisał z “oczekiwań”. Jak chesz mogę Ci podać tel. do Roszkowskiego – też podobno jest niezły? Niestety, nie byłam u żadnego z nich – tylko słyszłam o nich, że to świetni fachowcy od usg.
  Pozdrawiam,

  Kasia  #203316

  veraprima

  Re: jestem zrozpaczona

  ja u roszkowskiego byłam i to on wyłapał że muj dzidziuś ma rozszczep kręgosłupa, jakbys mogła mi dać telefon do tego drugiego bede wdzięczna

  #203317

  malinka

  Re: jestem zrozpaczona

  dr Osobka-Morawski DIAGMED
  Narbutta 41/43m6
  tel. 849 88 37
  602 46 88 37
  NIE WIEM, CZY AKTUALNY NAMIAR –

  Powodzenia

  malinka

  #203318

  z-kasia1

  Re: jestem zrozpaczona

  Bardzo mi przykro z powodu Twojego dziecka. Współczuję Ci. Niestety, nie mam nr telefonu do tego lekarza tak jak napisałam – tylko o nim słyszałam na “oczekując na dziecko” i dlatego proponuję Ci zadać to pytanie właśnie tam. Ktoś kiedyś pisał o tym lekarzu ale już nie pamiętam kto – wówczas może nie zwracałam na to uwagi.
  Przepraszam, czy ty masz na imię Magda? Przepraszam jeśli nie zgadłam ale kiedyś chyba widziałam podobny nic więc…przepraszam jeśli się pomyliłam.

  Kasia

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close