Języczek

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #21834

  lea

  Pamiętam, ze już ktoś o to pytał ale wtedy chyba jeszcze nie miałam dziecka, no i tego problemu z języczkiem… nie pamiętam, jakie poprzednio były odpowiedzi, coś chyba o problemach z odruchem przełykania śliny???

  W kazdym razie przedwczoraj wieczorem się zaczęło, Mateusz wynalazł zabawę z wytykaniem języka i od tej pory niemal go nie chowa, wygląda jak mała żmijka… czy jest to coś niepokojącego? Nawet bym chyba nie pytała, ale coś mi swita niejasno, że poprzednio napisałyście komuś, że to może być oznaka czegoś niewłasciwego…

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #299486

  o-d

  Re: Języczek

  u mnie Tadzio teżtak świdrował świat języczkiem… Basia nie jest lepsza, ale ona sobie masuje górne dziąsła (bo jej wychodzi dwójka) i wygląda, jakby się oblizywała po jedzeniu :))

  Na temat języczja najwięcej wie chyba smoki. Ja też tu przeczytałam, że to może być objawem jakichś problemó neurologicznych – nawet takie sugiestie były ze strony pediatry przy Tadziku… ale jest OK, choć do dziś nie mówi i ciągle się nim bawi – pokazuje, itd.

  Ola+Staś+Tadzio+Basia  #299487

  dorota27

  Re: Języczek

  moja mala tez ciagle z tym jezorkiem…az zapytam pediatry..za chwile mam wizyte

  dorota i claudia / ur. 29 maja 2003/

  #299488

  smoki

  Re: Języczek

  A czy Mateuszkowi nie wyszedl jakis zabek? Tuz po wyrznieciu pierwszych zabkow dziecko bardzo czesto wystawia jezyk

  smoki i Dawidek (10 miesięcy i 1/2)

  #299489

  lea

  Re: Języczek

  Też sobie tak myślałam, szukałam… ale chyba nie ma ósemki? 😉 z przodu nie ma nic… poza tym jest zbyt spokojny na ząbki (och, żeby on tak ząbkował.. ech…)

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close