jutro pa, pa

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #7196

  malgosia

  Idę w środę na urlop i nie będzieny się słyszeć. TO STRASZNE. Na pewno wpadnę do Warszawy na USG, więc moze wtedy coś skrobnę. Trzymajcie się, będę tęsknić. Codziennie będę myśleć komu się udało, a kogo trzeba bezie pocieszać po powocie. Wczoraj widziałam bociany dwa chodzące po łące, więc myślę, ze ktoś tu niedługo napisze ” jestem w ciąży”. M.

  #130574

  bozena

  Re: jutro pa, pa

  Już Ci życzyłam miłego urlopu – ale nie mogę się powstrzymać – ja bociamny widuję całymi stadami – więc może w poniedziałek będą dwie :)))))

  B  #130575

  Anonim

  Re: jutro pa, pa

  Znowu wyjdę na sceptyczkę, ale trudno, bocianów widziałam w tym roku już całe stada i tęczę kilka razy i cały czas trafiam na „bliźniaki” (owoce zrośnięte) i nawet udało mi się zrobić jajecznicę z jajka z 2 żółtkami – i co i nic. A teraz czego mam się chwycić, przecież człowiek musi mieć nadzieję.
  Ale dosyć marudzenia, Małgosiu udanego urlopu, i nie wiem czy Ci życzyć słońca czy deszczu (wtedy więcej czasu spędza się pod pierzyną w domu)? Odezwij się czy zrobili Wam insemoinacje a jak nie to zawsze próbujcie naturalnie, może zaskoczycie lekarzy???
  Ewa

  #130576

  aska

  do Ewy

  Ewo, a może Tobie są pisane trojaczki a nie bliźnięta 🙂 ? A głaskałaś już brzuszek ciążowy? Ja jeszcze nie, ale chyba moja koleżanka niedługo mi oznajmi o swojej ciąży, więc natychmiast skorzystam z okazji 🙂

  #130577

  aska

  Re: jutro pa, pa

  Małgosiu, życzę Ci SUPERPŁODNEGO URLOPU!!!!!!!!!!!!!

  #130578

  Anonim

  Re: do Asi

  Dziękuję Asiu za ciepłe słowa. Mam nadzieję, że na sabacie to będę mogła dotknąć kilka takich brzuszków.
  Do zobaczenia, Ewa

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close