już nic z tego nie rozumiem…

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #36697

  katkajot

  Dziewczyny pomóżcie ! Pogubiłam się w temperaturkach. Mierzę regularnie od kilku m-cy ( chociaż nie korzystam z FF, ale może czas zacząć…?) owu miałam zawsze regularnie, nie budziło to moich wątpliwości, aż do teraz. Temp. mierzę zawsze od pierwszego dnia po zakończeniu miesiaczki i tak od 6dc aż do 21 dc temp. wahała sie 36,4 – 36,6 bez żadnych gwałtownych spadków, ani też nie było charakterycztycznego jak zwykle skoku temp. Z żalem uznałam ten cykl za stracony ( czyli brak owu) jednak 21 dc temp.podniosła sie do 36,8 22dc, 23dc również 36,8 a dziś czyli 24dc 37,0. Czy to oznacza,że owu jednak była, tylko mocno spóźniona? Co teraz będzie z długością cyklu ? (zwykle mam 25-26 dniowe). No bo owu pojawia się chyba na 14 dni przed końcem cyklu ? mam się spodziewać @ na dniach czy może sie pojawić później ??? Oświećcie mnie proszę , bo ja nie wiem…
  pozdr. katkajot

  #478697

  zuzanna

  Re: już nic z tego nie rozumiem…

  o bardzo moziwa pozna ovu]
  zerknij na moj wykres:)
  malpa jesli bedzie to po 14 dnniach od ovu wiec ok 35 dc
  pozdrawiam

  Zuzanna 14 cykl starań
  Temperaturki  #478698

  kobin

  Re: już nic z tego nie rozumiem…

  Witaj. Jesli chodzi o te faze lutealna, to nie jest tak do konca, ze musi trwac 14 dni. U mnie np. @ przychodzi regularnie po 12 dniach od ovu, przynajmniej wg. FF, no i wg moich odczuc tez. Wlasnie tez mi sie pokrecily odczucia i wykres w tym cyklu, ale w wielu poprzednich trwalo to wlasnie 12 dni. Wiec jesli u Ciebie ta faza trwa akurat 14 dni, to i teraz pewnie tak bedzie. Ale pamietaj ze moze to uledz zmianie.

  kobin

  #478699

  katkajot

  Re: już nic z tego nie rozumiem…

  Dziewczyny, dzięki za szybką odpowiedź! przynajmniej wiem, że mam cierpliwie czekać i nie robić sobie zbytnich nadziei, gdy @ będzie się spoźniać ( chociaż już teraz czuje jakby miała przyjść lada moment) i nie szaleć od razu z testem ;-)))
  katkajot

  #478700

  agahh

  Re: już nic z tego nie rozumiem…

  Jezeli mierzysz juz kilka miesiecy to powinnas wiedziec jak dluga jest twoja faza lutealna.Jesli jest stala to teraz dodaj ilosc tych dni do 1 dnia po owulacji i bedziesz wiedziec kiedy mozliwa jest @ -oby nie:))))))))))Jesli masz ruchoma 2 faze niestety czeka cie czekanie no i sprawdzenie progesteronu bo powinna byc jednak stala ilosc dni.

  wiesiolek.HormeelS.witB.E
  temperaturki aguski

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close