Już nie wiem co robić!

Mój ukochany Maciulek ostatnio prawie na wszystko reaguje płaczem, a raczej przeraźliwymi spazmami, a do tego pręży się i wygina do tyłu w łuk, jest wtedy tak naprężony,że nie mam siły trzymaćgo na rękach i boję się że mi upadnie.Nic wtedy do niego nie dociera, anisłowaani uspakajające gesty, nie chce smoka, nie pomaganoszenie na rękach, w nocy (karmię piersią już tylko w nocy) pomaga przystawienie do cyca, czasami samo przechodzi. Nie wiem czy to efekt naszego ostatniego pobytu w szpitalu (odwodnienie i okropne kroplówki, całe ciałko pokłutem, bo pielęgniarki nie mogły się wkłuć!!), odstawienia od cycka, czy może to jakiś objaw chorobowy????

Annka i Maciek 15.05.2003

2 odpowiedzi na pytanie: Już nie wiem co robić!

kas2004-03-10 22:16:41

Re: Już nie wiem co robić!

Nie wiem czy Ci pomogę, ale jakiś czas temu (parę miesięcy) Zuzka strasznie łatwo sie rozpłakiwała. Wystarczyło, że ktoś zrobił smutną minę i Zu w płacz i to taki niedający sie łatwo uspokoić. nawet nie zauważyłam kiedy jej przeszło.
Oczywiście możliwe, że Maciek odreagowuje szpital, jest juz duży, szczególnie w nocy może mu się przypominać…. Biedak.
Przy jakiejś okazji zapytaj na wszelki wypadek swojego pediatrę.
POzdrawiam

Kaśka
I buzi od Zuzi (16.10.02)

ewa2502004-03-11 12:36:29

Re: Już nie wiem co robić!

ostatnio u mojego Jasia (mimo ze mlodszy od Twojego synka)tez zauwazylam ze zrobil sie placzliwy, a juz jak zobaczy kogos w nakryciu glowy to ryk jest ogromny, uspokoic go nie mozna…. a swoja droga u Was to faktycznie moze byc spowodowane wspomnieniami ze szpitala, nie wydaje mi sie ze to zwiastun choroby.

Ewa i Jaś – 8 miesięcy!

Znasz odpowiedź na pytanie: Już nie wiem co robić!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Problem z gazami, wyproznianiem?
Dziewczyny, blagam pomozcie bo serce mi sie kraje jak widze swojego 5 tyg synka w takich bolach! Otoz od kilku dni Kuba przez wiekszosc nocy i rankiem wogole nie spi, oczka
Czytaj dalej
Polecam
odmień wygląd swojego e-maila
faaajne, polecam[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] od razu robi się weselej!!! http://www.incredimail.com/english/index.html pozdrawiam[img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] [b]Ola z Natalią- 2.06.2003[/b] [img]http://foto.onet.pl/upload/23/96/_225460_n.jpg[/img]
Czytaj dalej