Już nie wiem co robić!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #41933

  annka

  Mój ukochany Maciulek ostatnio prawie na wszystko reaguje płaczem, a raczej przeraźliwymi spazmami, a do tego pręży się i wygina do tyłu w łuk, jest wtedy tak naprężony,że nie mam siły trzymaćgo na rękach i boję się że mi upadnie.Nic wtedy do niego nie dociera, anisłowaani uspakajające gesty, nie chce smoka, nie pomaganoszenie na rękach, w nocy (karmię piersią już tylko w nocy) pomaga przystawienie do cyca, czasami samo przechodzi. Nie wiem czy to efekt naszego ostatniego pobytu w szpitalu (odwodnienie i okropne kroplówki, całe ciałko pokłutem, bo pielęgniarki nie mogły się wkłuć!!), odstawienia od cycka, czy może to jakiś objaw chorobowy????

  Annka i Maciek 15.05.2003

  #548399

  kas

  Re: Już nie wiem co robić!

  Nie wiem czy Ci pomogę, ale jakiś czas temu (parę miesięcy) Zuzka strasznie łatwo sie rozpłakiwała. Wystarczyło, że ktoś zrobił smutną minę i Zu w płacz i to taki niedający sie łatwo uspokoić. nawet nie zauważyłam kiedy jej przeszło.
  Oczywiście możliwe, że Maciek odreagowuje szpital, jest juz duży, szczególnie w nocy może mu się przypominać…. Biedak.
  Przy jakiejś okazji zapytaj na wszelki wypadek swojego pediatrę.
  POzdrawiam

  Kaśka
  I buzi od Zuzi (16.10.02)  #548400

  ewa250

  Re: Już nie wiem co robić!

  ostatnio u mojego Jasia (mimo ze mlodszy od Twojego synka)tez zauwazylam ze zrobil sie placzliwy, a juz jak zobaczy kogos w nakryciu glowy to ryk jest ogromny, uspokoic go nie mozna…. a swoja droga u Was to faktycznie moze byc spowodowane wspomnieniami ze szpitala, nie wydaje mi sie ze to zwiastun choroby.

  Ewa i Jaś – 8 miesięcy!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close