Karmić przed czy po kąpieli?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14078

  sabka

  Ostatnio mam taki problem nie wiem czy karmić po kapieli czy przed. Jak wykąpiemy Szymona to nigdy mi nie zje całej porcji bo jest zmęczony i chce spać. Znowu przed kąpielą dawać jeść? Wszędzie piszą że tak się nie robi. Napiszcie jak wy to robicie, i ile czasu trzeba poczekać po jedzeniu aby wykąpać malucha.

  Sabka i Szymonek ur. 24.10.2002

  #211113

  czarna

  Re: Karmić przed czy po kąpieli?

  przed kapiela mozesz nakarmic ale musisz odczekac CONAJMNIEJ pol godziny…ja bym radzila przesunac kapiel o pol godziny moze wtedy zje po kapieli calosc bo nie bedzie juz taki zmeczony??

  AUTOR:SZALONA MATKA  #211114

  figa

  Re: Karmić przed czy po kąpieli?

  Ja od niedawna kąpię Zuzkę (7 tyg.) mniej więcej 1h – 1,5h po jedzeniu (je co 3,5h). Zysk jest taki, że spokojnie zjada posiłki (ten przed i ten po kąpieli), a podczas kąpieli jest zrelaksowana i zadowolona (gdy kąpałam ją przed jedzeniem, denerwowała się i płakała, bo byłgłodna a kąpiel zaostrza apetyt). Po kąpieli dostaje herbatkę ziołową i zawsze błogo zasypia.
  Pozdrowienia
  Beata i Zuza (30.01.03)

  #211115

  anetka25

  Re: Karmić przed czy po kąpieli?

  ja od zawsze wpierw kapie, potem karmie. Kiedys zrobilam odwrotnie i efektem tego bylo wymiotowanie Adasia. powiedzialam nigdy juz. Dodam, ze minela godzina po. Sprobuj moze kapac Szymonka troszke wczesniej, by potem przy jedzonku nie zasypial? pozdrawiamy!

  Anetka i Adaś (29.04.02)

  #211116

  kura-plemienna

  Re: Karmić przed czy po kąpieli?

  Basiulec podjada troszke przed kąpielą ok. 40 min. wcześniej a po kąpieli domaga się strasznie jeść wcina i zasypia w drodze do łóżeczka :)))

  Anka i Basiulec (3 MIECHY!!!!)

  #211117

  rene

  Re: Karmić przed czy po kąpieli?

  Moja Izunia jest w podobnym wieku.
  Je co 3 godziny w dzień, ale wieczorem „gromadzi sobie zapasy na noc”. Je o 18 po 3 godzinach, kąpiemy ją ok 19- 19/30, je po kąpieli. Najczęściej dojada jeszcze ok 21/ 30 i o 22 zasypia na 5-6 godzin. Jak wykąpiemy ją zaraz po jedzeniu ulewa do wanny, a jak na głodnego okropnie płacze.
  Pozdrawiam

  Rene i Iza (5miesięcy)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close