karmienie z 2 piersi naraz

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21371

  paula26

  mam pytanko: czy któraœ z Was przy jednym karmieniu podaje maluchowi 2 piersi?? mój Borysek dosyc często je właœnie w ten sposób. mam dużo pokarmu i zastanwaim się czy nie przekarmiam Młodego. narazie nie jest grubaskiem, może po prostu noworodki tyle jedzš?

  Paula i Borysek (16.07.2003)

  #294390

  Anonim

  Re: karmienie z 2 piersi naraz

  Ja też miałam (i mam) dużo pokarmu, ale po kilku dniach po porodzie ilość mleka bardzo maleje, to jest naturalne i trzeba wtedy pić dużo wody (może to u ciebie już się zaczeło?). W każdym razie Oleńkę nieraz karmiłam z obu piersi i nie jest grubaskiem, choć do chudych nie należy, ale bardzo szybko rośnie. Taki jej urok, że mając 8 tygodni, podwoiła swoją wagę urodzeniową i do tej pory wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości.

  Pozdrawiam

  Mama Oli (20.03.03)  #294391

  dorota27

  Re: karmienie z 2 piersi naraz

  ja zawsze…10min jedna i 10 druga….a jak mi sie nie uda ..bo np mala przysnie….to musze odciagnac sama pokarm….bo piers po prostu boli..

  dorota i claudia / ur. 29 maja 2003/

  #294392

  lea

  Re: karmienie z 2 piersi naraz

  Ja często karmię z obu a Mateusz to chudzinka… mysle że nie oznacza to, ze dziecko je do ostatniej kropli, bo mleko jakoś i tak dorabia się na bieżąco… u nas czasami jest po prostu takze w trakcie karmienia Mateusz się zaczyna nudzić a kiedy zmienie pierś (mimo że w tamtej jednak cos jest jeszcze) je łapczywie. Staram się jednak tego unikać, bo im dłużej z jednej piersi, tym tłustsze mleczko leci (podobno – sprawdzałam to mimochodem ściągając laktatorem mleko do 2 butelek – po wstawieniu do lodówki tłuszcz osadza się na górze – w obu butelkach było go m/w tyle samo, choć nie wiem, czy to jest akurat metoda na sprawdzenie zawartości tłuszczu).

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close