karuzela fisher price rain forest- polecacie?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #105599

  papuch

  7 lat temu była najprostrza nakręcana canpol – ale robota z tym kręceniem, głośna ta pozytywka jak dzwon- więc nie.
  4 lata temu była fisher price panda- kręciła sie z trudem, wyczerpywała baterie jak smok,była głośna i musiałam ją zaklejać pieluchą ale miała super projektor. Jednak podobno ten problem z kręceniem ma większość karuzel ‚panda’
  Teraz chciałabym kupić coś fajnego cichego z miłą muzyczką – sąsiadka chwali sobie ‚rain forest’ fisher price – jakie macie opinie?

  #3807176

  yoko

  gdybyś chciała używaną przez góra miesiąc, tylko po Frani, to służę.
  rainforest mam z pilotem, zapakowaną w oryginalne pudełko.
  Ona lubiła tę karuzelkę, ale wyczerpały sie baterie i dokupujemy do dzisiaj;)
  ps. jakby coś to na priv.  #3807177

  bep

  Jak najbardziej polecam karuzelki FP. Mamy stary model z misiami… 4 dziecko w rodzinie używa – wygląda jak nowa. Dzieci lubią, rodzice zadowoleni.

  #3807178

  wasyl

  Polecam FP rain forest. U mnie też już 4 dzieci korzystało i jak nowa. A co do baterii, my zainwestowaliśmy w akumulatorki i ładowarkę, bo dużo jest zabawek na takie duże baterie. Koszt ładowarki i akumulatorków spory na raz, ale szybko się zwraca.

  #3807179

  gosia-1983

  ja również polecam i zgadzam się z Wasyl warto zainwestować w akumulatorki, teraz większość zabawek jest na baterie. z tej samej serii polecam też matę edukacyjną, jest kolorowa, z fajną muzyczką, ma sporo wiszących bajerów na które moje dziecię zawzięcie polowało co zmuszało ją do ruchu, aktywności, ona miała zajęcia a ja chwilę wolnego czasu do póki się nie znudzila 😉

  #3807180

  f

  Ja również przyłączam się do tych opinii. Warto zainwestować w akumlatorki,bo w perspektywie czasu zwróci się to nam kilkakrotnie. Natomiast jeżeli chodzi o samą karuzelę FP,to nasza cóka dostała to na prezent od chrzestnego i musze przyznać że sprawdza się.. Szczególnie podczas usypiania.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close