kaszelek

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #9154

  joannamaria1973

  No właśnie czy mały może mieć kaszelek od wydzieliny która spływa mu z noska.Czy też może kaszleć od suchego powietrza? Wczoraj zawołałam lekarkę bo przestraszyłam się jak maly kaszlał a ona mi na to że on nie jest chory że to od śliny której jest coraz wiecej. nie bardzo chce mi się wierzyć tej lekarce.
  Asia

  #152099

  pluto

  Re: kaszelek

  Mój kaszle żeby zwrócić na siebie uwagę…………a Oprócz tego też pokasłuje…lekarka Go badała i stweirdziła, że to może od suchego powietrza…..
  juLKA

  julka  #152100

  olamini

  Re: kaszelek

  Myśle że jesli twój mały ma kaszelek również w nocy to może to być niepokojące.

  olamini

  #152101

  joannamaria1973

  Re: kaszelek

  w nocy też no i ten głupi kaszel budzi go.Podaje mu Eurespal ale nie pomaga.Może to rzeczywiście suche powietrze.Macie pomysł jak zrobić je wilgotnym? Na razie kładę mokre pieluchy na kaloryferze?
  Asia

  #152102

  hilda

  Re: kaszelek

  Powinnaś koniecznie nawilżać powietrze (gdy w mieszkaniu zaczynają grzać, powietrze robi się strasznie suche). Najlepiej kupić nawilżacz (ok. 200 zł), ewentualnie można stosować takie spoecjalne nakładki na kaloryfery, do których wlewa się wodę.
  hilda

  #152103

  pluto

  Re: kaszelek

  Karolk miał i katar i kaszel a powodu suchego powietrza…..porządnie wietrzę przed snem, uchylam na noc także okno…………też kładłam pieluchę na kaloryfer, ale teraz nawet nie grzeję w sypialni, bo było za gorąco……….
  Amoże nawilżacz powietrza……….?

  julka  #152104

  joannamaria1973

  Re: kaszelek

  Tylko jaki, gdzie kupić i za ile? Bo tak dalej być nie może.
  Asia

  #152105

  pluto

  Re: kaszelek

  No właśnie , nawilżacze są dość drogie…..koło 200 ….poza tym huczą…………ale mo/zesz zawiesić po prostu na kaloryferze specjalny pojemniczek z wodą….efekt będzie podobny, a ten pojemniczek kosztuje koo 10 zł……….
  Przeglądałam wczoraj „Pierwszy rok życia dziecka” i piszą tam, że powodem kaszelku może być suche powietrze, nadmiar śliny (czyli Twoja lekarka miała rację) – dotyczy dziecie od 1 miesiąca życia wzwyż …piszą tam, że dzieci kaszlą aby zwrócić uwagę………….
  Jula

  julka

  #152106

  pablo1974

  Re: kaszelek

  My zainwestowaliśmy w nawilżacz na grzejnik Całe 10 zł plus 5 zł (filtry wymienne ) w Leroy Merlin. Są dość estetyczne, plastikowe i naprawdę w pokoju jest wilgotno.
  Polecam…..

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close