Kaszka na noc?Dać czy nie dać?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #12888

  pinia

  Hi Dziewuchi!
  Dodajecie swoim Pięknotom na noc kaszkę do mleka????
  Pytanko kieruję do Mam butelkowych.
  Leon on paru dni oprócz soczków i przecierów je też raz dziennie zupkę (zjada jej ok. 250 ml). Odkąd dostaje nowe jedzonka strasznie, ale to strasznie wzrósł mu apetyt. I teraz w nocy je co 3 godziny, także jak mu dam butlę o g. 20 (260 ml), to on potrafi się obudzić głodny nawet o 23.30 i żadnej herbatki czy soku nie akceptuje , tylko mleko. Zjada na śpiąco butlę i potem znowu gdzieś ok. 3.00 – 4.00.
  A zawsze spał tym pierwszym, najdłuższym snem do 2.00-3.00. Nie wspomnę, że jak miał 2 – 3 miesiące to przesypiał bez jedzenia całą noc do 6.30 rano.

  Mam już nawet kupioną kaszkę ryżową Bobovity z jabłuszkiem (oczywiście bezglutenowa i w ogóle antyalergiczna) i jakoś boję mu się podać ją na noc, żeby go brzuszek nie bolał czy inne szopki się nie działy, no bo to taki alergik, że hej.
  Dziś chyba jednak zaryzykuję, co Wy o tym myślicie, czy po takiej kaszce (dodanej do Nutramigenu) faktycznie dzieci bardziej się najadają?????????

  PozdrówkI

  Pinia i Leon(08.08.2002.)

  #198022

  smoki

  Re: Kaszka na noc?Dać czy nie dać?

  Sprobuj Nestle Sinlac dla alergikow (dawida po ryzowej bolal brzuszek). Ja prze kilka dni dawalam w dzien, zeby brzuszek jakby cos to bolal w dzien a nie w nocy 🙂
  Po tygodniu dalam na noc ale nie butelka tylko taka gesta – lyzeczka i od tamtej pory ,a mijaja juz 3 tygodnie Dawid spi po 9-10 godzin bez pobudki. Budzi sie nie z glodu tylko dlatego ze jest wyspany bo karmie go dopiero godzine – dwie po obudzeniu.

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (5 miesiecy i 1/4!)  #198023

  pinia

  Re: Kaszka na noc?Dać czy nie dać?

  Lecę do apteki po Sinlac, już wcześniej czytałam Twój post jak to Dawcio ładnie przesypia Ci po nim całe noce. Mam nadzieję, że żadnych szopek bólowo – brzuszkowych nie będzie.
  Karmienie łyżeczką Leona o tej porze odpada, więc dam do butli tej kaszki, na pewno w mniejszych proporcjach.
  Dzięki za odp.

  Pinia i Leon(08.08.2002.)

  #198024

  pinia

  Re: Kaszka na noc?Dać czy nie dać?

  Jak jest u Dawka z kupami?

  Pinia i Leon(08.08.2002.)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close