kaszka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #59134

    -slonko

    Kochane jak przygotować kaszke na swoim mleczku ?
    Ile może zjeść sześcio miesięczna dzidzia takiej kaszki?
    pozdrowionka

    Weronika )1.07.2004

    #755259

    alak

    Re: kaszka

    Musisz po prostu odciągnąć mleczko – ile Ci się uda i wsyp odpowiednia ilość kaszki. Chwileczkę odczekaj po bełtaniu,bo w butelce siezbierają pęcherzyki powietrza, które powodują wzdęcia.
    Spróbuj od takiej ilości, jaką uda Ci się odciągnąć – a potem będizesz mogła z kilku takich sesji zrobić więcej kaszki,ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo dziecko Ty produkujesz tyle ile Twoje dziecko potrzebuje 🙂
    Pozdrawiam

    Alicja,Maja (09.09.03)    #755260

    dorot

    Re: kaszka

    Ja kupowałam kszkę, która nie zawierała mleka i rozprowadzałam ją w swoim mleku: wsypywałam i mieszałam tak długo, aż miała odpowiednią konsystencję.
    My karmiliśmy Gabrysię kaszkami tylko łyżeczką, więc robiłam je dosyć gęste, później i tak popijała znów moim mlekiem z cyca. (nie dziw się jak kaszka po jakimś czasie będzie się robiła coraz bardziej wodnista, ale to normalne, bo mleko kobiece zawiera jakieś enzymy, które coś tam rozpuszczają- niestety nie znam się na tym )
    A co do ilości to musisz sama wypróbować. Gabrysia raz zjadała z 80 ml mleka a raz z mniejszej ilosci (nie było reguły). Ile będzie chciała tyle zje.

    Dorota i Gabrysia
    ŚWIĄTECZNE POZDROWIONKA

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close