kaszka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #59134

  -slonko

  Kochane jak przygotować kaszke na swoim mleczku ?
  Ile może zjeść sześcio miesięczna dzidzia takiej kaszki?
  pozdrowionka

  Weronika )1.07.2004

  #755259

  alak

  Re: kaszka

  Musisz po prostu odciągnąć mleczko – ile Ci się uda i wsyp odpowiednia ilość kaszki. Chwileczkę odczekaj po bełtaniu,bo w butelce siezbierają pęcherzyki powietrza, które powodują wzdęcia.
  Spróbuj od takiej ilości, jaką uda Ci się odciągnąć – a potem będizesz mogła z kilku takich sesji zrobić więcej kaszki,ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo dziecko Ty produkujesz tyle ile Twoje dziecko potrzebuje 🙂
  Pozdrawiam

  Alicja,Maja (09.09.03)  #755260

  dorot

  Re: kaszka

  Ja kupowałam kszkę, która nie zawierała mleka i rozprowadzałam ją w swoim mleku: wsypywałam i mieszałam tak długo, aż miała odpowiednią konsystencję.
  My karmiliśmy Gabrysię kaszkami tylko łyżeczką, więc robiłam je dosyć gęste, później i tak popijała znów moim mlekiem z cyca. (nie dziw się jak kaszka po jakimś czasie będzie się robiła coraz bardziej wodnista, ale to normalne, bo mleko kobiece zawiera jakieś enzymy, które coś tam rozpuszczają- niestety nie znam się na tym )
  A co do ilości to musisz sama wypróbować. Gabrysia raz zjadała z 80 ml mleka a raz z mniejszej ilosci (nie było reguły). Ile będzie chciała tyle zje.

  Dorota i Gabrysia
  ŚWIĄTECZNE POZDROWIONKA

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close