Katedra i Klinika Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii Bydgoszcz

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #98566

  ania1981r

  Witam wszystkiech !!!
  Mój synek ma 2,5 roku i ma skierowanie właśnie do Klinikii Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii w Bydgoszczy, na oddział dzieci Starszych. Nie jest to nic pilnego no ale do diagnostyki musimy się stawić jeszcze w tym półroczu, w związku z tym mam pytanko, czy ktoś może leżał z dzieckiem na tym oddziale ???
  Nie chodzi mi o wygodę i Bóg wie jeszcze co ale jestem z miasta oddalonego o 150 km od Bydgoszczy, na oddziale będziemy około 5 dni a może i więcej, dlatego chiałabym sie jakoś przygotować, tym bardziej, że już leżałam w różnych szpitalach z dzieckiem i warunki tez bywały różne, w niektórych nie dość że trzeba było spać na podłodzę, jak się chciało być z dzieckiem i jeszcze trzeba było za to zapłacić i to nie mało…

  Dlatego moje pytanie brzmi : jak wygląda ten oddział, wiadomo jest, że najważniejsza jest opieka, a o tej klinice akurat słyszałam same dobre rzeczy, jednak jakie są ta warunki jeżeli chciało by się zostać z dzieckiem cały czas, ile trzeba zapłacić, jak wyglądają sale, czy są na oddziale dzieci starszych w salach telewizorki…???? Pytam sie o to wszystko bo pewnie przez ten cały pobyt nikt nas nie odwiedzi, bo nie będzie nawet takiej mozliwości ..
  Z góry dziękuje za odpowiedź
  Pozdrwiam

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close