Kciuki pomogły – zielone światło

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #15005

  asiucha

  Dzięki Wam dziewczyny za słowa wsparcia i trzymane kciuki – POMOGŁO!!! Nowy lekarz okazał się na prawdę super. Zrobił badanie – również USG i to bez problemu. Opowiedział co i jak, na początek mnie pocieszył i co najważniejsze dał mi ZGODĘ NA ROZPOCZĘCIE STARAŃ. Mamy zielone światło i możemy zacząć.
  Gdy powiedziałam mu, że o poprzednie maleństwo staraliśmy się 8-9 miesięcy to sam zaproponował umówienie się na piątek na obserwację „jajeczka” gdyż na sobotę przewiduje jego „uwolnienie się” a wtedy „chłopaki męża do roboty”. Jestem na prawdę bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że się uda.
  A teraz parę słów dla wszystkich załamanych dziewczyn. Dziewczyny wiem, że po stracie maleństwa jest bardzo ciężko. Sama bardzo to przeżyłam, ale pozbierałam się i teraz wiem, że dla każdej z nas zaświeci w końcu słońce. Ja dzisiaj zobaczyłam pierwsze jego promienie i Wam też tego życzę.
  Od dziś zacznę również czynnie uczestniczyć na stronie dla starających się bo na razie tylko „podglądałam z zazdroscią”, choć na pewno Was będę odwiedzać.
  Życzę wszystkim szczęścia do zobaczenia na forum.
  Pełna optymizmu i nadziei Asia.

  PS. Dzięki za wszystkie słowa otuchy. Powodzenia 🙂

  #221149

  z-kasia1

  Re: Kciuki pomogły – zielone światło

  Asiu, tym razem składam osobiscie gratulacje i trzymam kciuki (nie wyrobiłam się na Twoim oczekiwaniu przed wizytą). Śmigaj szybko na forum dla starających się i głowa do góry , pozdrawiam

  Kasia  #221150

  ika

  Re: Kciuki pomogły – zielone światło

  Gratuluję i życzę abyś równie szybo ze starających się przeskoczyła do oczekujących i teraz za to kciuki mocno potrzymam
  powodzenia
  Ika

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close