Kg i głód

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #87464

  agaja

  Czy mozliwe jest,zeby w pierwszych tygodniach przytyc ok 1,5 kg w stosunku do swej sandardowej wagi, a potem w 12 i 13 tc mieć wahania – rano o 1kg lub 1,5 kg mniej niz wieczorem? I mieć coś takiego, ze najpierw głód wilczy,a na drugi dzień czy 2 dni z rzędu normalny apetyt jak sprzed ciązy? Częsciej mam apetyt normalny niz wilczy. I jem dosłownie odrobinę wiecej niz zawsze (1 posiłek wieczorem wiecej – 2 jabłka lub coś mlecznego budyn itd) Bywa, zę nie jem śniadania, bo nie jestem głodna, a pchac na siłe nie chcę, czasme mam apetyt na śniadanie to zjem. I cos tam pogryzam międyz posiłkami – bułkę, owoc, jakis kisiel. i mysle, czty nie jem za mało, czy z moim łaknieniem OK, czy nie szkodze maleństwu. na razie miałam tylko 1 USG, w ostatnim dniu 10 tc (wtedy to w ogóle malo jadłam, bo były mdłosci) i wsyztsko było Ok, ksiazkowe, no ale teraz? Czy nie jem za mało? To w końcu prawie 2 trymestr już sie zaczyna.

  Aga
  13 tc

  #1373219

  marchewkowa

  Re: Kg i głód

  wahania wagi są normalne, nawet bez ciąży (dlatego nie ważę się wieczorem, po co mam sobie humor psuć 😉 ).
  w ciąży je się normalnie, a nie za dwóch 🙂 staraj się jeść te zdrowsze rzeczy i nie przejmuj się 🙂 w I trymestrze część kobiet nawet chudnie.

  marchewkowa i Kubełek (10.05.2005)  #1373220

  errol

  Re: Kg i głód

  Norma, ja zawsze rano jestem kilo lub półtoa lzejsz, woda jedzenie, ktore pochłaniasz tez waza, a co do tycia, to jak juz kolezanka napisala wiele kobiet chudnie, ale nie martw sie jeszcze nadrobisz, a co do łaknienia, to kazdy ma swój rytm, ja tez nie jem sniadań i nic mnie do tego nie zmusi, dopiero w pracy zjadam kanapke i choc czasem wydaje mi sie ze jem za 5 to jak patrze na całość to jest to raczej standard, a moja lekarz twierdzie ze nie powinnam przytyc wiecej niz 8-10 kilo
  pozdrawiam

  [obrazek]tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;19/st/20070924/dt/6/k/7d34/preg.png[/obrazek]

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close