kiedy 1 dc?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #34226

  mfra

  Hej,
  czy liczycie jako 1 dc dzień pierwszego plamienia, czy czekacie na „coś obfitszego”? Co mówią na ten temat wasi ginowie?
  Mam pewne obawy co do efektow mojego leczenia w obecnym cyklu, ponieważ przyjełam za miesiaczkę pierwsze nieznaczne plamienia (przez 3 dni), a tak naprawde właściwą @ dostalam czwartego dnia, kiedy zwykle juz ustepuje. Gin mowi, ze mam sie nie przejmować. Ale ja sie bije totalnego rozregulowania, ponieważ i tak mam zwiekszona dawke hormonow. A jesli biore je od niewlasciwego dnia? Mam nadzieję, ze mimo faktu rzadkiego udzielania sie na formum podzielicie sie ze mna swoimi spostrzeżeniami.

  monika

  #448788

  inka-24

  Re: kiedy 1 dc?

  Ja też miewam plamienia różnej długości (od 1 do nawet 4 dni) przed wystąpieniem krwawienia właściwego – czyli @.
  Ja swój cykl liczę właśnie od tego dnia, gdy pokaże się prawdziwa @. Pytałam o to kiedyś swojego gina i on mi tak poradził.
  Co do tego, że wzięłaś za wcześnie leki – to skoro Twój gin mówi, żebyś się nie martwiła, to się nie martw! Chyba on wie co mówi – przecież jest lekarzem!

  Pozdrawiam i życzę krótkiego leczenia zakończonego efektem fasolkowym!!!

  „Kawa Inka”;0)  #448789

  dosiam

  Re: kiedy 1 dc?

  Monisiu, na pewno nie powinno się liczyć plamienia. Ja też w tym cyklu miałam od piątku 3 dni plamienie, a prawdziwą @ dostałam w niedzielę wieczorem, ale i tak liczę od poniedziałku. I słyszałam, że tak się powinno liczyć.
  Ale nie martw się. Chyba że brałaś leki na owu, ale … na pewno nic się nie stało. Pozdrawiam.

  temperaturki dosi

  #448790

  mfra

  Re: kiedy 1 dc?

  Potwierdzacie moje obawy, ze „się przeliczyłam”, ale było to na tyle przekonujące, ze wzielam to juz za mieisaczke. Bore clo i menogon i chyba jednak zadzwonie jeszcze do mojego gina upewnic sie, ze mam kontynuowac leczenie (chyba byłoby bez sensu teraz przerywac) Sama nie wiem.

  monika

  #448791

  dosiam

  Re: kiedy 1 dc?

  Nie, nie przerywaj. Mój ginek twierdzi, że nie powinno się podawać tych leków wcześniej niż w 3dc, ale się nie martw. Będzie dobrze. Zresztą zadzwoń do ginka. Może będzie ci kazał zrobić 1-dniową przerwę…?

  temperaturki dosi

  #448792

  mfra

  Re: kiedy 1 dc?

  Rozmawiałam ze swoim lekarzem, nie kazał przerywac. Jestem spokojniejsza, co niestety nie zmienia faktu, że się „przeliczyłam”. Ważne żebym nie zrobiła sobie krzywdy, a że starcę kolejny cykl? – NIe ważne. Zdałam się na lekarza i zobaczymy co dalej.
  dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

  monika

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close