Kiedy

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #66325

  arsza

  Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowa i też się staram o baby 🙂 Od dwóch miesięcy. Wiem, że to w sumie nie długo, ale i tak czuję się sfrustrowana.
  W każdym razie mam pytanie, bo sama niestety nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi, i może znajdzie się ktoś, kto mi podpowie co zrobić.
  Wczoraj, niestety, dostałam miesiączkę. A już myślałam, że się nie pojawi, bo w ogóle się nie zapowiadała (mam bardzo bolesne miesiączki i wiem, kiedy nadejdą już tydzień wcześniej). Ale przyszła. Zupełnie bezbolesna (?) i dziwnie skąpa. Mam jeszcze słabą nadzieję, że się pomyliła, ale nie chcę sobie robić niepotrzebnych nadzieji.
  I teraz przechodzę do sedna 🙂
  Kiedy mam zrobić test ciążowy? Tzn. kiedy poziom HCG będzie na tyle niski (jeśli była to ciąża, ale z jakichś przyczyn została odrzucona), że nie da mi wyniku fałszywie dodatniego. Wolę nie wiedzieć, jeśli maluszek był w drodze…

  Będę wdzieczna za wasze podpowiedzi.

  #845373

  Anonim

  Re: Kiedy

  wiec..beta z krwi nawet porzez miesiac sie utrzymuje.Powinnas zrobic test ciażowy z moczu od razu, potem isc na bete, jesli mocz pokaze ciaże, i zrobic bete z kwi, ktorą powtorzysz po 48 godzinach.Jesli wzrosnie-jestes w ciaży, jesli nie, lub maleje, ciaże jest odrzucowan.

  ********************
  40 cykl, 1 po laparoskopi.
  Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)  #845374

  arsza

  Re: Kiedy

  Serdeczne dzięki za pomoc.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close