kiedy brac duphaston

Dziewczyny,
moja gin zalecila mi branie w tym cyklu duphastonu od 16 dc do 25 dc bo mam plamienia przed @. Dodam, że mam nieregularne cykle (ok 31 – 34 dniowe) i późne ovu (ok. 18 – 20 dc) i nie wiem czy mam jesc ten duphaston wg zalecen gina czy dopiero po ovu ? a zapomnialam dopytać na wizycie. Co mi radzicie ?

1 odpowiedzi na pytanie: kiedy brac duphaston

marti12004-10-14 09:52:55

Re: kiedy brac duphaston

gala,

Duphaston powinno się zacząć brać 1, 2 dni po owu. Nie przed. Dlatego jeżeli robisz testy owu lub masz monitoring czy też wyczuwasz kiedy masz owu to bym poczekała i nie zaczynała 16.
Co prawda kilku lekarzy już mi powiedziało, że Duphaston nie hamuje owu a jedynie czasem upoźledza endometrium ale lepiej chuchać na zimne :-))

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy brac duphaston?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Gdzie będzie spotkanie?
Witam, Kochane gdzie i kiedy będzie spotkanie? Mam mocne postanowienie wybrania się tylko nie znam detali. Poratujcie mnie proszę. Naprawdę nie miałam czasu żeby pojawiać się na forum, to, że nie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Mamom Nauczycielkom...
wszystkiego najlepszego [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Oby uczniowie byli mili i grzeczni [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Oby lekcji było nie za dużo za to super płatnych [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Oby pensje poszły solidnie w górę [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Oby Wasza praca zawsze dawała Wam
Czytaj dalej