Kiedy do szpitala na cc??

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #52893

  gietat

  Mam skierowanie na cesarskie cięcie. Termin porodu lekarz wyznaczył na 8 września i właśnie…w szpitalu kazali zgłosić mi się na izbę przyjęć już 6ego, żeby przeprowadzic konieczne badania- tymczasem ostatnie usg wykazało,że pierwszy termin był “przyspieszony” o jakieś dwa tygodnie. Jak pójdę do szpitala tego 6ego, to jak nic pokroją mnie za dwa dni. Powinnam iść, czy jeszcze trochę poczekać? Sama nie wiem…I trochę się boję.

  #678230

  asia80

  Re: Kiedy do szpitala na cc??

  Ja mialam termin porodu na 04.02, a Oli urodzil sie 14.01 poprzez cc. Tez stawilam sie do szpitala w umowionym terminie i za godzine mialam cesarke. U mnie spowodowane to bylo owienieta pepowina./ Jesli chcesz miec cc bez normalnej akcji porodowej (skurczy) dobrzez zebys sie zglosila raczej przed terminem, ale ze wzgledu na dobro dziecka lepiej by bylo ono jak najdluzej w brzuszku.

  Oli  #678231

  k8-77

  Re: Kiedy do szpitala na cc??

  ja mialam termin porodu na 7 maja, a cc wyznaczone na 30 kwietnia. bardzo sie cieszylam, ze jest to wczesniej, bo nie chcialam jechac ze skurczami na krojenie;)))
  pozdrawiam

  k8 i Adaśko (30.04.04)

  #678232

  cat

  Re: Kiedy do szpitala na cc??

  Nie sugerowalabym się tym, jaki termin porodu wychodzi z późnego USG. Zazwyczaj ma on już niewiele wspólnego z rzeczywistośćią. Bardziej miarodajne jest pierwsze USG. A planowe cc i tak, z tego co wiem, zazwyczaj wykonuje się tydzień-dwa przed wyznaczonym terminem porodu.
  Nie masz się więc czym martwic. Zresztą, bedąc w szpitalu, podziel się swoimi wątpliwościami z lekarzem…

  Kasia, Łukasz i ?[~03.03.05]

  #678233

  ewa250

  Re: Kiedy do szpitala na cc??

  Ja sie zglosilam wczesniej zpowodu problemow z nerkami (infekcja) i zastojem spowodowanym uciskiem dziecka. Termin porodu mialam na 14 lipca, zglosilam sie 7 lipca, na 10 wyznaczyli zabieg ale…… nie dotrwalam … 9 lipca odeszly mi wody i tak w srodku nocy zrobili mi cc.
  A co do skurczy, to lepiej jak sa poniewaz macica szybciej wtedy dochodzi do wlasciwej formy, tak mi powiedzieli lekarze ktorzy sie mna wtedy opiekowali

  Ewa i roczny Jaś

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close