Kiedy krwawienie po porodzie?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #27831

  redzia33

  Kiedy pojawia się pierwsze krwawienie po porodzie, czy to mozliwe, ze pojawia sie już miesiąc po porodzie???? U mnie odchody się skończyły, na końcu były to tylko żółtawe upławy i nagle od dwóch dni pojawiło sie krwawienie, jest nieco lżejsze niz przy miesiączce, ale skąd mam wiedzieć jak wygłada miesiączka po porodzie? Oczywiście cały czas karmię piersią (pomijając półtorej doby, kiedy podawałam mieszankę z zalecenia lekarza)

  redzia33 + Michaś (2.09.)

  #369147

  zanbus

  Re: Kiedy krwawienie po porodzie?

  Hejka!
  Też tak miałam, ale to chyba nie była miesiączka tylko krwawienie poporodowe. Bezpośrednio po porodzie nie krwawiłam mocno tylko właśnie miałam takie żółtawe upławy. A potem zaczęłam krwawić i tak przez 6 tygodni. Mój gin powiedział że tak może być i jest to całkiem normalne.
  Pozdrowienia dla ciebie i dzidzi.

  Zanka i Maciuś ur.02.07.03  #369148

  redford

  Re: Kiedy krwawienie po porodzie?

  To raczej jeszcze odchody poporodowe. U mnie lecialo przez pierwsze tygodnie, potem prawie w ogole ustalo,juz sie ucieszylam, ze koniec, no i zaczelo sie znowu i to koloru zywoczerwonego, az sie przestraszylam. Lekarz jednak powiedzial, ze to normalne. Okres dostalam pierwszy raz po 4 miesiacach.


  Kasia i Maciek 25.04.03

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close