KIEDY KUPOWAĆ STANIK DLA KARMIĄCYCH???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #69064

  bibitka

  Do upieczonych i przyszłych Mamusiek,

  Otóż mam dylemat bo nie wiem kiedy mam zacząć oglądać się za biustonoszem dla Matki Polki. Czy po urodzeniu (tylko wtedy mogę nie mieć ochoty i czasu na latanie i przymierzanie staników), czy może tuż przed rozwiązaniem? A jeśli tak, to na ile przed porodem???? I skąd będę wiedziała, że po porodzie nie będzie za mały???? W ciąży biust niewiele mi się powiększył bo tylko o jeden rozmiar z 75C na 80D. I chwała bo większych nie wyobrażam sobie i tak jest mi ciężko. Tak więc będę bardzooooooooo wdzięczna za rady w tej kwestii bo sama jakoś nie mogę się zdecydować kiedy wybrać się po ten sprawunek.
  Pozdrawiam cieplutko Was i Wasze brzusia.
  Małgosia

  #886335

  krzemianka

  Re: KIEDY KUPOWAĆ STANIK DLA KARMIĄCYCH???

  Może kup sobie jeden 2 tyg, przed terminem? Mi po porodzie piersi dużo więcej nie urosły i biustonosz kupiony wlasnie 2 tyg. przed terminem był w sam raz.


  Igor(1.7.03) i Hubert(17.8.04)  #886336

  igulinda

  Re: KIEDY KUPOWAĆ STANIK DLA KARMIĄCYCH???

  ja kupilam po 37tc takie najtansze bawelniane, po porodzie kupie sobie cos solidniejszego, bo dobry stanik dla matki karmiacej to bardzo wazna rzecz

  #886337

  kas

  Re: KIEDY KUPOWAĆ STANIK DLA KARMIĄCYCH???

  Kiedyś gdzieś wyczytałam, że jeśli w czasie ciąży piersi zwiększyły się o jeden numer to jeszcze po porodzie skoczą o jeden, a jeśli wcale to od razu o dwa po porodzie i zasadniczo wzrastają o dwa numery. Z Zu kupiłam sobie 2 biustonosze przed porodem właśnie o prawie dwa numery większe (normalnie noszę A/B, kupiłam C) i trochę szersze w obwodzie (normalnie 75, kupiłam o ile pamiętam 80) Było OK. Późnie, po kilku miesiącachj jak się laktacja całkiem unormowała to zeszłam o jeden numer na wszystkim, a i tamte biustonosze już się do użytku nie nadawały po tylu praniach…. Teraz mam w szufladzie ostatni, czarny, ale jeśli wszystko będzie podobnie to na początek będzie za mały…

  Kaśka
  I buzi od Zuzi (16.10.02)

  #886338

  qr-chuck

  Re: KIEDY KUPOWAĆ STANIK DLA KARMIĄCYCH???

  Mi się piersi powiększyły gdzieś w 7 tc (z 75 C na 75 F) i tak zostały aż Aśka miała jakieś 8 m-cy. Cały czas nosiłam staniki jakie kupiłam na początku ciąży. Ta więc patrząc po moim przypadku – śmiało możesz już kupować.

  Pozdrawiam,
  Anka i Aśka (29.04.04)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close