kiedy można zacząc…się przylulać?

Cześć Mamusie!

Mam pytanie z natury delikatnych………..no i może wścibskich trochę. Czy możecie mi powiedzieć, kiedy po porodzie można przytulić się do męża??? Ja już bardzo chcę, ale nie wiem, czy najpierw mam iść do ginka na kontrolę, czy wystarczy, że sami spróbujemy…… tylko boję się żeby się coś nie stało. Przepraszam, że tak “walę prosto z mostu”, ale kurczę, kogo mam zapytać jak nie Was?

Monia i maleńka Ulcia urodzona 3 lipca

4 odpowiedzi na pytanie: kiedy można zacząc…się przylulać?

2003-07-26 08:38:54

Re: kiedy można zacząc…się przylulać?

Najbezpieczniej jest po 6 tyg.po porodzie.Ja zanim zaczelam sie przytulac wolalam isc do ginka,jakos tak lepiej sie poczulam psychicznie jak wiedzialam ze wszytsko jest ok.

Nelly i Hubert:)

jane2003-07-26 09:29:33

Re: kiedy można zacząc…się przylulać?

to sprawa indywidualna każdej kobiety, ale wydaje mi się, że te 6 tygodni to lepiej jednak odczekać. My zaczęłiśmy po ok siedmiu, ale i tak te pierwsze dwa razy bolały. Za to potem było już cudownie :)))

Beata z Małgosią (ur. 4 maja 2003)

daga252003-07-26 11:13:22

Re: kiedy można zacząc…się przylulać?

Zazdroszczę ci, że już o tym myslisz… Ja wogóle nie mam tego w głowie. Moje hormony osiągnęły poziom 0 (no, oprócz prolaktyny…) a poza tym troche się boję. No i teraz jestem między młotem a kowadłem, bo mąż powoli dostaje wścieku. Szkoda tylko, że nie potrafi mnie zrozumieć…
Jak czujesz sie już gotowa, to spróbuj. Jak tylko będzie coś nie tak, przestań, mąż zrozumie. A na kontroli u gina wypytaj o wszystko. A, i koniecznie sie zabezpieczcie!
Udanego przytulanka

Daga i Zuzia 21 kwietnia 2003

lea2003-07-26 15:33:03

Re: kiedy można zacząc…się przylulać?

Nie napisałaś, jaki poród… ale lepiej iść do lekarza, choć ja nie poszłam i dzieki Bogu bo czym dalej od porodu tym mam mniejszą ochotę

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: kiedy można zacząc…się przylulać??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Bol podbrzusza w 34 tygodniu!!!
Od wczoraj mam taki lekki bol podbrzusza, taki jak tuz przed okresem. Czasami brzuch mi twardnieje ale nie czesto. Czytalam, ze tak moze byc nawet miesiac przed porodem. Czy ktoras
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
KAMILKA ma już PÓŁ ROKU!!!
Dzisiaj o 20,01 moja córeczka skończy pół roczku!!!!!!!!!! Kamilka jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!! Ten czas tak szybko leci, wczoraj się rodziła, dzisiaj kończy pół roku a jutro to chyba już matura. Hi hi hi.
Czytaj dalej