Kiedy “normalne” jedzenie zamiast słoiczków?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #45549

  kamelia

  Zbliża się 10 miesiąc… Ostatnio sporo postów na temat zmiany dietki dzieciaków w 10 miesiącu. Powiedzcie proszę, jak karmicie? Gotujecie? Dajecie słoiczki? Wiem, że część mamuś daje już to co jedzą same! Zależy mi, żeby poznać zdanie na temat żywienia większej liczby mamuś. Dziękuję.

  Kamelia i Michałek 14.08.2003

  #591921

  annah

  Re: Kiedy \”normalne\” jedzenie zamiast słoiczków?

  U nas byly sloiczki na zmiane z gotowanymi zupkami.Ale bardziej normalne jedzenie tzn. takie jak my zaczal dopiero po 12 miesiacu.I oczywiscie nie wszystkie dania.Nadal uzywamy b.malo soli, przyprawiamy ziolami.

  Anna i Maksiu 12.01.03  #591922

  klucha

  Re: Kiedy \”normalne\” jedzenie zamiast słoiczków?

  od 6 miesiąca Zuzance zaczełam gotować ponieważ słoiczkowe jedzonka jej nie smakowały. Dorosłe jedzenie zaczęłam wprowadzać jej ok. roku – poprostu zaczęła podjadać z naszych talerzy, które bardziej jej smakowało. Nie dziwię się :)) Gdy zaczęła jeść to co my gotowałam bardziej delikatnie a potem doprawiałam sobie na swoim talerzu

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)

  #591923

  agula24

  Re: Kiedy \”normalne\” jedzenie zamiast słoiczków?

  My zaczeliśmy jeśc normalne jedzonko ok 9,10 miesiaca teraz Bartosz je większość naszych potraw które mu bardzo smakują-choć słoiczki stoją jeszcze w szafce na wypadek obiadku którego nie da się przyźądzić bez przypraw typu jakieś pizze czy inne takie. Mały je więc jajecznicę, parówki, zupy nasze i ziemniaczki z mięskiem. Moje zdanie jest takie dziecko powinno normalnie jeśc żeby nie nauczyło się wybrzydzać- pzyklad z rodzinny na wspólnych wczas w restauracji dziecko w wieku 8 lat niechce nic jeśc bo nic prawie nie lubi i mu nie smakuje ( ja tak nie chę małego przyzwyczajać -chciałabym żeby jadł to co dostanie a nie wybrzydzała- ale czy mi sie to uda ?? zobaczymy narazie mały zajda wszystko i barzo lubi jeśc :))

  agula24 i Bartoszek (28.05.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close