kiedy- po fenoterolu???

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #26936

  miroslawa

  Kiedy po odstawieniu fenoterolu urodziłyście? Właśnie dzisiaj o 12-tej zazyłam ostatnią tabletkę, a pani doktor zdjęła mi krążek. I co dalej się będzie działo? Ile czasu minęło u was zanim się zaczęło?
  Miroslawa i mały kangur (17.10)

  #357444

  monikavi

  Re: kiedy- po fenoterolu???

  Ja brałam fenoterol do 37 tygodnia i potem się nic nie działo i nie wiem kiedy by nastąpiły bóle porodowe bo dwa dni przed terminem , a więc prawie 3 tyg po odstawieniu miałam zaplanowaną cesarkę z powodu ułożenia miednicowego maluszka. Ale tu na forum są dziwczyny które zaraz po odstawieniu rodziły tak więc nie ma reguł. Pozdrawiam


  Monika i Mateuszek ur. 27.06.2003  #357445

  siwa9c

  Re: kiedy- po fenoterolu???

  już kiedys ktoś o to pytał i albo zazwyczaj kobietki rodziły po 2 dniach,albo normalnie albo przenosily,czyli reguły nie ma.

  SIWA I DZIDZIA (22.12.2003)

  #357446

  matusia100

  Re: kiedy- po fenoterolu???

  Hej Mirosława!!
  Ja podobnie jak Ty miałam krążek,od wczoraj popołudnia nie biore już Fenoterolu.Lekarz powiedział,moze pani rodzić,chociaż ja wolałabym jeszcze ze dwa tygodnie poczekać.Tak naprawdę chciałam sama przedłużyć sobie branie Fenoterolu do końca tygodnia.Wahałam się i od dzisiaj postanowiłam,że wyrzucam resztę tabletek do kosza.
  Co ma być to bedzie.Ja mam termin na 26 października.
  Zobaczymy,która pierwsza z nas urodzi.Jeśli chcesz możemy pogadać na gg,mój numer 2293858.

  Pozdrawiam

  matusia

  #357447

  Anonim

  Re: kiedy- po fenoterolu???

  Ja , gdy odstawiałam fenoterol..to szyjki juz prawie nie było i rozwarcie na opuszek. Wiec wszystko mogło sie potoczyc szybko. To była połowa 37 tygodnia. Dzisiaj jest koncówka 39 tygodnia i nic.mam od czasu do czasu skurcze, ale wczoraj odszedł mi czop śluzowy..więc jest szansa, ze jednak coś się ruszy jescze przed terminem.
  Wiem ze np Lea po odstawieniu przenosila , inne kobietki tez róznie rodziły, ale z tego co zauwazyłam to sypią sie albo do dwóch dni po odstawieniu, albo do dwóch tygodni ;-).Więc zadnej reguły nie ma..zalezy od organizmu i od maleństwa..czy juz jest gotowe.
  Pozdrawiam

  Mola(5.10.03)

  #357448

  monika21

  WAŻNE!

  Mam do Ciebie pytanie. Tydzien temu stwierdzili mi rozwarcie P-2,5-1,5-0,5. Po tygodniu spedzonym w szpitalu i po zazywaniu m.in. fenoterolu i no-spy zwezyla mi sie . na razie nie ma potzreby zakladania krazka czy szwu.Ale mam pytanie…Czy polecasz zakladanie krazka…Mi gin powiedzial, ze lepszy bedzie szew, bo jak sie ma krazek wystepuja uplawy. Czy to prawda?

  Monisia i 22 tyg dzidzia  #357449

  matusia100

  Re: WAŻNE!

  Rzeczywiście przy krążku wystepują upławy.
  Dlatego dodatkowo dostajesz globulki dopochwowe,chroniące przed infekcjami.
  Pozdrawiam

  matusia

  #357450

  dharma

  Re: kiedy- po fenoterolu???

  Fenoterol odstawilam 25 sierpnia a malutka urodzilam 14 wrzesnia
  Moj gin powiedzial jednak ze nie ma na to jakiejs reguly – malenstwo wyjdzie na swiat kiedy samo o tym zadecyduje 🙂 Pozdrawiamy

  Dharma i córcia Nadia (19.09.2003r.)

  #357451

  miroslawa

  Re: WAŻNE!

  Ja miałam mało upławów przy krążku, dopiero w ostatnim tygodniu przed zdjęciem lało się ze mnie.Myślałam nawet, że to wody się sączą. Jestem 2 dni po zdjęciu krążka i już się ze mnie nie leje 🙂 Mam koleżankę położną i Ona twierdzi, że czasami krązki się zsuwają i bezpieczniejsze generalnie są szwy. Oby udało ci sie obyć bez jednego i drugiego
  pozdrawiam
  Mirosława i mały kangur (17.10)

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close