Kiedy złożyć wypowiedzenie?

Umowa na czas określony, czas wypowiedzenia 2 tygodnie. Kiedy złożyć wypowiedzenie, żeby być w pracy jeszcze 31 sierpnia?

4 odpowiedzi na pytanie: Kiedy złożyć wypowiedzenie?

anka332 Dodane ponad rok temu,

ja tez sie podlacze czy prawda jest to ze wypowiedzenie zlozone w poniedzialek liczy sie dopiero od nastepnego poniedzialku czyli 2 tygodniowe wypowiedzenie trwa 3 tygodnie?

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez anka332:ja tez sie podlacze czy prawda jest to ze wypowiedzenie zlozone w poniedzialek liczy sie dopiero od nastepnego poniedzialku czyli 2 tygodniowe wypowiedzenie trwa 3 tygodnie?
wypowiedzenie liczy sie od soboty czyli czy zlożysz w poniedziałek czy w piątek to i tak pierwszym dniem wypowiedzenia jest sobota….

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Milka81:Umowa na czas określony, czas wypowiedzenia 2 tygodnie. Kiedy złożyć wypowiedzenie, żeby być w pracy jeszcze 31 sierpnia?
złozyłabym 19ego,bedzie sie liczylo od 20go i i tak jeszcze 2 dni wrzesnia bedziesz musiała pracowac.inaczej sie nie da….

chyba ze masz urlop zalegly to koncówke wypełnisz urlopem i tyle:)

moni2003 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW:złozyłabym 19ego,bedzie sie liczylo od 20go i i tak jeszcze 2 dni wrzesnia bedziesz musiała pracowac.inaczej sie nie da….

chyba ze masz urlop zalegly to koncówke wypełnisz urlopem i tyle:)
podpisuję się pod koleżanką
stosunek pracy nie może kończyć się w środku tygodnia
no chyba że – jak pisała Monika – wykorzystasz urlop… ale to nie zmienia faktu, że stosunek pracy zakończy się 3.09 czyli nie będziesz mogła w tym czasie podpisać żadnej nowej umowy o pracę (takie gdybanie)

Znasz odpowiedź na pytanie: Kiedy złożyć wypowiedzenie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Nowa metdoa wykrywania raka
Ważne jest, aby raka wykryć w miarę możliwości w jak najwcześniejszym stadium. Choroba ta dotyka wszystkich zarówno starszych jak i młodych a coraz częściej także małe dzieci dlatego zachęcam do
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Słaba równowaga.
Witam potrzebuje rady. Mój syn skończył 28 czerwca rok chodzi już sam ale cięzko jest mu złapać równowage często sie zawraca.Nie wiem czy powinnam sie martwić i skonsultować to z lekarzem
Czytaj dalej