kilka pytań o cc w W-wie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #43340

  bergman

  dziewczyny wiem że na ten temat wiele już było i z góry przepraszam… ale zupełnie nie jestem w temacie a zależy mi na czasie i konkretnych odpowiedziach…
  Piszę w imieniu przyjaciółki która jest w 36 tc. Kilka dni temu okazało się że jej dzidzia usadowiła się na tyłku i najprawdopodobniej już nie zmieni pozycji. Lekarka powiedziała jej że w tym przypadku urodzi przez cc, ale ona nic zupełnie nie wie na ten temat (jak i ja) bo przygotowywała się do porodu naturalnego. I w związku z tym mam kilka pytań:
  1 – gdzie w W-wie przy cc może być mąż
  2 – czy w tym szpitalu przy ułożeniu pośladkowym od razu robią cc czy najpierw każą próbować…?
  3 – jakie jest standardowe postępowanie gdy wiadomo że ma być cc, tzn czy wyznacza sie datę cc na którą ona ma się stawić w szpitalu czy ma czekać aż zacznie się poród?

  Ania planowała rodzić na Starynkiewicza i tam w jej przypadku zrobią od razu cc z tym że mąż nie będzie mógł w tym uczestniczyć, a bardzo jej na tym zależy.

  Z góry dziękuję za wszelkie info i cierpliwość w pisaniu kolejny raz o tym samym.

  pozdrawiam serdecznie
  Iza, mama Liwii (ur. 10.02.2003)

  #566553

  5606

  Re: kilka pytań o cc w W-wie

  na Żelaznej mąż może być przy cc  #566554

  duska

  Re: kilka pytań o cc w W-wie

  Potwierdzam żelazną. Miałam cc z mężem, ale nieplanowane, po porodzie naturalnym. Kosztuje chyba 200 zł, jest w cenniku na ich stronie.
  Jeżeli to pierwsze dziecko, to napewno nie będą kazać rodzić naturalnie. A co do daty, to chyba musi się zgłosić przed terminem i wtedy ustalą co i jak, i kiedy.
  Pzdr.

  Duśka i Emila (09.10.2003)

  #566555

  kassma

  Re: kilka pytań o cc w W-wie

  Położna na zajęciach szkoły rodzenia przy Starynkiewicza powiedziała, że mąż obserwuje cc przez szybkę i wkrótce po urodzeniu dziecka dostaje je do ręki (nawet na 2 godziny) – czyli częściowo uczestniczy w cc.
  Niestety później mama spędza dobę na sali pooperacyjnej gdzie nie ma odwiedzin.
  Może zadzwoń bezpośrednio do położnych i zapytaj jak to dokładnie wygląda. Telefon do położnych/zapisy do szkoły rodz. 502-18-92 (godz. 8-15).

  KASIA i na 99% SYNEK (8.05.2004)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close