Kim jest CINDY ?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #14794

  cindy

  CINDY to ja – Sylwia 🙂 Piszę ten wątek, bo chyba wydałam się jednej z koleżanek podejrzaną osobą, a za nic w świecie nie chcę aby tak było. Jestem bardzo miłą 28 letnią dziewczyną mieszkającą z mężem na Śląsku. W tym serwisie zalogowałam się w listopadzie 2002 roku , jednak z przyczyn osobistych , zrobiłam sobie dość długą przerwę. Staram się od dłuższego czasu o dzidziusia i kiedy potrzebuję pomocy lub wpadam w dołek, bardzo potrzebuję Was dziewczyny, bo wiem, że Wy mnie zrozumiecie. Jestem postacią realną z krwi i kości 😉 , ale rozumiem Wasze podejrzenia, bo było tutaj kilka podszywaczek, które żerowały na naszym współczuciu i dobrych serduszkach. Dlatego też , jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, to chętnie Was poznam i odpowiem na każde pytanie -obiecuję. Jest to dla mnie bardzo ważne miejsce i chcę , abyśmy czuły się tutaj dobrze i pewnie.
  Pozdrawiam i ściskam mocno.

  SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

  #218991

  marta75

  Re: Kim jest CINDY ?

  Hej!
  Witamy Cię serdecznie :-)))
  Podejrzana to Ty byłaś (i nadal jesteś) ale nie jako osoba lecz o C….(nie piszę do końca żeby nie zapeszyć)
  cmok  #218992

  cindy

  Re: Kim jest CINDY ?

  hihi w takim wypadku, bardzo chcę być podejrzana !!! :-))), chyba Was źle zrozumiałam, ale nic to, przynajmniej miałam okazje coś o sobie napisać :-))))
  Buziaczki .

  SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

  #218993

  baby

  Re: Kim jest CINDY ?

  Juz Cie raz przeprosilam pod tamtym postem ale ten brzmi strasznie. Nie chcialam zebys mnie zle zrozumiala – jeszcze raz prostuje : „podejrzana” znaczy „moze jej sie udalo” :))))))

  Gosia77

  #218994

  cindy

  Re: Kim jest CINDY ?

  Już rozumiem, rozumiem … i to ja przepraszam, chyba walczą we mnie hormony , bo mam opóźnione reakcje 😉 ale , jak już pisałam, było mi miło coś o sobie skrobnąć 🙂
  To była zwykla, ludzka pomyłka i myslę , że teraz najważniejsze dla mnie to być podejrzaną, ale tak jak mówisz o c…… (nie zapeszam) :-))))
  Ściskam:-)

  SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close