Kinder bal

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #101911

  renata-fx

  Dziecko w sobotę ma urodziny, zaprosiło ośmioro dzieci i chciałabym prosić Was o pomoc . Otóż chodzi mi o pomysły na fajne zabawy, znacie?

  #3025191

  szkocik

  Dzieci siedzą w kółeczku, gra muzyka. Podajesz dzieciom pudełko z jakąś nową zabawką (wcześniej zapakowaną przez Ciebie w kilka arkuszów papieru- w twoim przypadku najlepiej w 8 ) i one podaja sobie to pudełko. Jak wyłączasz muzykę, to dziecko, które ma pudełko w rączkach, odpakowuje jeden arkusz. I tak w kółko, aż do końca papierów. To dziecko , które odpakowało prezent jako ostatnie, wygrywa go. Warto dla reszty dzieci mieć jakieś drobiazgi,żeby im nie było przykro. Moja Marysia była na urodzinach z taką zabawą i było bardzo fajnie. Prezent to były puzzle, a drobiazgi to korony na główkę(same dziewczynki na urodzinach były, ale mogą to być słodycze).
  Byla jeszcze zabawa z krzesłami, taka jak na weselnych oczepinach. Dzieci chodza wokół krzeseł (8 dzieci = 7 krzeseł). Gra muzyka, jak muzyka przestaje grać,dzieci szybko siadająna krzesełka. Komu się nie udało, ten odpada z gry. I tak do końca. Radocha dla dzieci ogromna.
  Jak jeszcze mi się coś przypomni, to napiszę.  #3025192

  kantalupa

  proste konkursy moze?
  np. dzieci musza w jak najkrotszym czasie podac sobie jablko przytrzymujac je pod broda bez pomocy rak
  dzieci w parach musza nakarmic sie budyniem (konieczny sliniak!)
  przygotowujesz produkty na kanapki i robisz dzieciom konkurs na najladniejsza kanapke
  kiedys bylam na urodzinach, gdzie dzieci razem piekly i ozdabialy ciastka (ale to juz poswiecenie, bo oddajesz swoja kuchnie dzieciakom)
  moze jeszcze „przypnij nos klauna” – potrzebujesz duzy arkusz papieru, na ktorym rysujesz klauna; kazde dziecko dostaje nos (ja robie z pom-ponow z tasma klejaca), dziecko staje na wprost klauna, zawiazujesz mu oczy, okrecasz je dwa razy dookola wlasnej osi i dziecko musi przykleic nos na prawidlowym miejscu (nie musi byc nos klauna, moze byc ogon klapouchego, czy nos rudolfa, zalezy od sezonu)

  #3025193

  kasia

  a może odbijanie balonów
  może być przy muzyce, każde dziecko ma balon z napisanym swoim imieniem i musi go cały czas odbijać, komu upadnie na podłogę odpada

  #3025194

  renata-fx

  Fajne :Hura!: proszę o jeszcze..:Wstyd:

  #3025195

  ewike

  niezmiennie polecam
  stronę inspirander

  Na urodzinkach przedszkolnych (popołudniowych) jubilat jest królem/królową ma koronę tron i władzę – rządzi
  Rodzic jubilata dostarcza prezenciki dla wszystkich dzieci jednakowe/prawie jednakowe jako nagrody do 3 konkursów (np. były kinderjaja, naklejki, kolorowanki, tuba ciastoliny itp.itd)
  Wiem, że dzieci tworzą na talerzyku kompozycje ze słodyczy – buźki chyba – tu flipsy, lentilki, delicje  #3025196

  renata-fx

  Ewike ale zapodałaś super stronkę :Cwaniak: dwie godz. siedziałam:Wow!: Obiad nie zrobiony, nie odkurzone:Stres: , ale za to mam już wszystko czego było mi trzeba:Hyhy:
  Mam nadzieję ,że przetrwam tą sobotę..:Boje się::Hyhy:

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close