Klinika w Mysłowicach

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #7736

  asia99

  Oboje z mężem postanowiliśmy, że najwyższa pora udać się do profesjonalnej Kliniki zajmującej się leczeniem niepłodności. Problem w tym, że nie wiemy do której. Mieszkamy w Krakowie. Białystok odpada – za daleko. Novum? Gameta? wiele dobrego słyszałam o tych klinikach, ale przerażają mnie dojazdy (nawet nie ze względu na odległość, bo mamy samochód, ale ze względu na moją pracę – nie mogę się zwalniać i co chwilę brać wolnego dnia)Chciałabym nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami, które leczyły się, leczą bądź wiedzą coś na temat Kliniki leczenia niepłodności w Mysłowicach. Interesuje mnie wszystko co tylko wiecie i możecie napisać – w tym własne odczucia. Mam 100 pytań na ten temat. Bardzo proszę – pomóżcie podjąć mi tę trudną decyzję!
  Czekam na Forum lub podaję moją skrzynkę: [email]wero99@hoga.pl[/email]
  Asik

  #136132

  weronika

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Ja też chciałabym, się dowiedzieć coś na temat tej Kliniki.
  Asiu – proszę jeśli zdobędziesz jakieś wiadomości na ten temat – napisz koniecznie! Ja też jestem z Krakowa. Pozdrawiam!
  Weronika  #136133

  kawi26

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Czesc,
  Byłam tam na Dniach Otwartych . w piątek ide na prawdziwa wizyte, podobnie jak Was interesuje mnie wszystko na temat tej Klinki.
  Pozdrawiam kawi

  [email]Kawi26@poczta.onet.pl[/email]

  #136134

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Witam Cię Kawi ja też odwiedziłam klinikę. Zrobiłam już badanie PCT. Jestem ciekawa czy ty też robiłaś może jakieś badania. Chciałaby się z Tobą skonsultować.
  Pozdrowienia Dodka.
  [email]d.blacha@italcom.com.pl[/email]

  #136135

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Cześć Weronika ja już odwiedziałam Klinikę. byłam u dr. Micińskiego. Mam na razie dobre zdanie o Klinice. Więcej nie mogę powiedzić ponieważ zrobiłam tam tylko jedno badanie PCT i dalej będę się leczyć.

  #136136

  darek

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Szkoda waszego czasu. W tej klinice leczyłam sie ja, moja serdeczna koleżanka oraz jej szwagierka. Mi P. Miciński po pół roku powiedział, że mu nie pasuję do schematu leczenia, dwie pozostałe dziewczyny też skończyły przygodę z Mysłowicami. Z serca tej kliniki nie polecam chyba, że macie przed sobą wiele czasu lub będziecie pasowały do schematu!
  Basia  #136137

  masha

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Trafilam do Novomediki, jak pewnie wiekszość ich pacjentów, na dni otwarte w zeszłym roku. Mój entuzjazm w stosunku do kliniki i lekarza opadał w miarę kolejnych wizyt. Wyposażenie, doświadczenie i podejście do pacjenta w tej klinice , moim zdaniem, pozostawia wiele do życzenia. Gdybym mogła cofnąć czas, to staranniej wybralabym klinikę, ale wiem to dopiero teraz.

  Pozdrawiam Masha

  #136138

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Cześć Darek.
  Chciałam Cię zapytać o jaki schemat chodzi i dlaczego nasz tak złe zdanie na temat kliniki w Mysłowicach. Może powiesz mi coś dokładniej. Ja się tam wybieram i z Twojej wypowiedzi wnioskuję że nie powinnam. Czy możesz mi coś poradzić.Może znasz inną lepszą klinikę??
  Pozdrawiam dodka.

  #136139

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  cześć Mash.
  Powiedz o co chodzi z tą kliniką w Mysłowicach. Ja się tam wybieram i nie wiem czy powinnam. Czy możesz mi polecić inną klinikę. Mieszkam w Katowicach i nie chciałabym daleko jeździć. Powiedz gdzie się leczysz.
  Pozdrawiam Doka

  #136140

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Cześć Kawi.
  Jestem ciekawa czy podjęłaś leczenie w Klinice w Mysłowicach Novomedica. Ja się tam wybieram i chciałabym poznać Twoją opinię na jej temat. Próbowałam napisać do Ciebie przez pocztę e-maila ale coś nie przechodzi. Jeśli możesz udzielić mi kilka rad o tej Klinice to będę bardzo wdzięczna. Trochę mnie przeraziły niektóre opinie na jej temat. Jestem z Katowic i chciałabym wybrać najbliższą klinikę. Serdecznie pozdrawiam doka.  #136141

  ana

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Nie wiem dlaczego jesteście tak niezadowolone(ni) z tej kliniki.
  Wydaje mi sie, że oskarżając coś lub kogoś powinno się uzasadnić przedewszystkim DLACZEGO takie jest wasze zdanie.
  Jak na razie nie mogę sie doczekać konkretów w tej „czczej” dyskusji.
  Sama leczę się w tej klinice od 1,5 roku i cieszę sie że tam dotarłam. To, ze jeszcze nie jestem w ciąży to tylko kwestia czasu, a w czerwcu mam nadzieję podejść do mojego 1-wszego ICSI. Mnie nikt nie mówił tam, ze nie pasuję mu do schematu mimo że …. prawdę powiedziawszy to nie pasuję. Osobiste zdanie na temat osobowości lekarza i jego charakteru pozostaje chyba bez znaczenia bo to tylko subiektywne. Doktor Miciński zawsze odpowiadał mi wprost na moje pytania a nasze wizyty trwają zawsze prawie godzinę. Czytam różne opinie na temat klinik i lekarzy a póki co nie mogę powiedzieć aby Nowomedica była niekompetentna.
  Wero99 wysłałam Ci kiedyś na ten adres e-maila z moim adresem do dyspozycji w kwestii pytań o Nowomedicę (którego nie chcę podawać publicznie) ale nie napisałaś – więc chyba cię to nie interesuje.
  Pozdrawiam

  #136142

  dodka

  Re: Klinika w Mysłowicach

  ANA Cieszę się że wypowiedziałaś się pozytywnie na temat tej Kliniki chciałam z niej skorzystać i trochę przeraziły mnie niektóre dziwne wypowiedzi. Odpowiedziałam im na ich zarzutu i nie dostałam żadnej odpowiedzi więc też myślę że ktoś próbuje stworzyć zamęt. Jeśli możesz to powiedz mi od czego zaczełaś badania. Ja na razie zrobiłam test PCT. Powiedz mi ile płacisz za wizytę z mężem a ile bez męża czy jest jakaś różnica. Pozdrawiam i trzyma mocno kciuki Pa.  #136143

  ewa99

  Re: Klinika w Mysłowicach

  Osobiście nie polecam. Mam złe wspomnienia.

Postów wyświetlanych: 13 - od 1 do 13 (wszystkich: 13)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close